Neler Yeni

Moralim Çok Bozuk :(

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
C Ş
Şöyle demek isterim evet her şeylerini kıskanırız olacak hikayeleri anlarız kızlar için bu pek fazla geçerli değil kıskandırmayı severler ama kıksanmadığın zaman aynı şekilde değişmeye başlarlar.
Sana geçiştirici cevaplar vermesi klasik zaten gerçekleri yüzüne asla söyleyemezler o kadar karakter olacağını sanmam seni bu hale getirdiyse, üstelik tip mevzusuna değinmek gerekirse galiba ablamız seni başlarda sevmiş tipini sonra bıkmış gibi bir hal var anlattığına göre. İstediğin kadar yakışıklı ol şöyle ol böyle ol ona yaranamadığın sürece sen bir hiçsin tabi son cümlelerinde seni başından atmak için artık değilsin der tam numaracı kız.
Ve son laflarında direk seni bitirici cümleler kullanıp kaslan kilo al yakışıklı ol ondan sonra şans veririm demesi her şeyi belli ediyor, hocam neden böyle bir yaratık için kendinizi bozuyorsunuz bildiğin alay etmiş sizinle sen kaslı veya kilo alıp elin yüzün düzelince geleceğini düşünüyorsan vah haline. Sadece bu anlattıklarına bile az çok kızın nasıl bir model olduğunu anlayabiliyoruz buna gerçek aşk olarak asla bakılmaz kız başlarda senden ufak almış bir heves elde edince salmış boşver ne uğraşıyorsun bunlarla.
Birlikte olduğumuz zamanlarda da zayıfsın kilo al diyordu. Bunu başından atmak için söylediğini sanmıyorum.
Bazı kızlar tipe önem veriyor bence. Bu yüzden öyle demiş olması normal geliyor. Ben yine de şansımı deneyeceğim. İstediği gibi olup karşısına çıkınca bahane üretmezse gerçek amacını anlarım. Bir de daha önce çok az buluştuk. Buluşmadan önce konuşmalarımız aramızdaki ilişkiyi daha çok etkiliyor. Buluştuğumuzda aramızdaki bağ güçlenmişti. Tekrar buluşmamızda bence etkilenme ihtimalı var tekrar. Bir de huy olarak eskisi gibi olmadığımı görürse yeniden bir başlangıç yapabiliriz.

Kara*

80+ Silver
Birlikte olduğumuz zamanlarda da zayıfsın kilo al diyordu. Bunu başından atmak için söylediğini sanmıyorum.
Bazı kızlar tipe önem veriyor bence. Bu yüzden öyle demiş olması normal geliyor. Ben yine de şansımı deneyeceğim. İstediği gibi olup karşısına çıkınca bahane üretmezse gerçek amacını anlarım. Bir de daha önce çok az buluştuk. Buluşmadan önce konuşmalarımız aramızdaki ilişkiyi daha çok etkiliyor. Buluştuğumuzda aramızdaki bağ güçlenmişti. Tekrar buluşmamızda bence etkilenme ihtimalı var tekrar. Bir de huy olarak eskisi gibi olmadığımı görürse yeniden bir başlangıç yapabiliriz.
Yani demesi yine bir şey etki etmez kendini geliştirip hayatına devam edeceksen bir daha ona dönmen saçma biraz tabii ki sen seviyorsun ama ben o seviyeye gelip aynı kıza bir daha zerre bakmam. Gerçek amacı olsa bunları demez kankam sana kısaca bir şey olarak git ama sansürlü hali ve sana çakma bir şans tanıyıp kafasından atması normal değil bulmuştur yeni jokerler onlara şimdi nasıl hevesleniyordur.

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
C Ş
Yani demesi yine bir şey etki etmez kendini geliştirip hayatına devam edeceksen bir daha ona dönmen saçma biraz tabii ki sen seviyorsun ama ben o seviyeye gelip aynı kıza bir daha zerre bakmam. Gerçek amacı olsa bunları demez kankam sana kısaca bir şey olarak git ama sansürlü hali ve sana çakma bir şans tanıyıp kafasından atması normal değil bulmuştur yeni jokerler onlara şimdi nasıl hevesleniyordur.
O da erkeklerle samimi olan biri değil. Başka kızlar gibi birkaç erkekle konuşup biri ayarlayım biri yedek dursun gibi bir işe girmez.
Ben şansımı denemek için yine de bu yola gireceğim. Şu kalbime söz geçiremiyorum ki bırakabileyim. Kalple değil akılla sevseydim zaten dakikasında umrumda olmazdı ne yapıyorsa yapsın der bir daha bakmazdım ardından. Ama işte gel gör ki durum bu.

Carlsson

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
burak yılmaz
Discord
cevll

Kara*

80+ Silver
O da erkeklerle samimi olan biri değil. Başka kızlar gibi birkaç erkekle konuşup biri ayarlayım biri yedek dursun gibi bir işe girmez.
Ben şansımı denemek için yine de bu yola gireceğim. Şu kalbime söz geçiremiyorum ki bırakabileyim. Kalple değil akılla sevseydim zaten dakikasında umrumda olmazdı ne yapıyorsa yapsın der bir daha bakmazdım ardından. Ama işte gel gör ki durum bu.
Senin kararın kankam nasıl diyorsan öyle olsun şu devirin kızlarında bu özellik yok denecek kadar az ne diyelim hayırlısı.

• Beğen
Reaksiyonlar: ca.s

Zepett8

80+ Bronze
Çıktım, film de izledim yine aynıyım. Oyun zaten pek oynamam.
Yaratıcılığını kullan. Eğlenebileceğin birşeyler bul. Mesela kağıda oyun yaparmış gibi resim çizmek falan.

bwNN

80+ Silver
Uzun zamandır böyleyim (birkaç yıldır). Bugün pik yaptım biraz da. Günler öyle de böyle de geçiyor. Çaresi var ama elimde değil.

Daha ne gibi büyük dert edineyim?

Belki size basit klasik konular gelecek ama söyleyim: Eski sevgilimi çok özledim. Unutamıyorum asla. Hala ona aşığım. Başka kızlara bakınca hemen o geliyor aklıma (gerçi aklımdan çıktığı yok da). Ona yazdığımda hep bana karşı farklı bir tavırda konuşuyor. Normalde böyle biri değil. Bir bana ters her şeyi. Aşk kolay bulunan bir şey midir bu zamanda arkadaşlar? Ben nerede hata ediyorum? Bir insan kendine aşık birini kolayca bulabilir mi? Ben buna bakıp görememek diyorum. Bu kızların derdi ne? Neden kendini gerçekten seven aşık olanı istemez? Sorsak hepsi beni sevsin bana ilgi göstersin mesajıma hemen yazdın der. Niye bu dediklerine tersler o zaman?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu listeyi dinlersem 2 kat moralim bozulur.
Tek derdin aşk acısı olsun bro. Sağlığına Allah korusun bir şey olursa o zaman dersin ki diğerleri hiçmiş

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
C Ş
Tek derdin aşk acısı olsun bro. Sağlığına Allah korusun bir şey olursa o zaman dersin ki diğerleri hiçmiş
Dostum inan aşk acısı çok daha beter. Diğer acı belki bedeninde fiziksel olarak duracak, en azından ağrı kesici falan alırsın biraz dindirirsin. Ama aşk acısının ilacı yok maalesef. Tek ilacı sevdiğindir.

Top Bottom