Neler Yeni

Motor almayı pilanlıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
ragnar oğlu tarkan
ilk motorun ise 2.el al parçaları ucuz olan motorlardan, mümkünse scooter alman mantıklı olur cbr 125 az gider ama güzel motor naked olarakta pulsar ns 200 olabilir

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,782
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
yeni başlayacağı için ucuz bir model önermeye çalıştım.
sanırım hiç motor kullanmamış önceden
125cc zaten çok bir hızı yok, çok bir hızlanması da olmaz.
Sıkıntı olacağını sanmıyorum dediğim gibi.

LDRAGON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Berkay

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,869
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
bu yıl sonuna kadar motor almayı planlıyorum aklımda honda cbr 125 var motor fiyatlarını pek bilmiyorum ortalama fiyatı nedir 2. El almak istersem veya sıfır
Bana sport motor
Naked motor
Cros motor fiyatlarını yazabilirmisiniz
2. El almak istesem ne kadara mağal olur ?
Başlangıç motoru alıcam 125 lik veya 250 lik arası olur 15-20bin bütcem olucak
17.000 civarına cbr 125 alamazsın belki 2009 kasa alırsın ama onlarda alınmaz. @Mert Özkaya ktm vs atmış onlara bakabilirsin ama 17.000 motora ayırıyorsan ayriyetten 5.000 ekipman 1.000 civarı kilit almanı öneririm bunlar gerekli zaten motorsiklet için.125-250'lik arası ilk başta alamazsın a1 ehliyet maximum 150cc'ye kadar izin sağlıyor diye biliyorum.Yaşın 16 üstüyse a1 ehliyet alıp alıcağın motorun ruhsatını aileden birine geçirmen gerek (önerim anne sıkıntı daha az çıkar).
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet 18 i doldurcam bu yaz

Ehliyetide yazın alıcam cc sıkıntım olmasın boşuna ilerde tekrar ehliyet almıyım
Cc sıkıntın olur 250 ve üstüne a2 gerekiyor diye biliyorum oda 18 yaş üstüne 2 yıllık motor deneyimi gerektiriyordu en son araştırdığımda.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yunus Emre Çalık
Tekrardan merhabalar dün cbr125 tavsiyesinde bulunmuştum şimdi ekipman tavsiyesinde bulunacağım :D ufak bir kaza geçirdim ona rağmen ellerim ve dizim mahvoldu ben ağzımın payını aldım lütfen sizde ekipmansız binmeyin iyi sürüşler dilerim...

keremgencer_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
462
İsim
Kerem Gencer
Tekrardan merhabalar dün cbr125 tavsiyesinde bulunmuştum şimdi ekipman tavsiyesinde bulunacağım :D ufak bir kaza geçirdim ona rağmen ellerim ve dizim mahvoldu ben ağzımın payını aldım lütfen sizde ekipmansız binmeyin iyi sürüşler dilerim...
Geçmiş olsun.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,213
İsim
Bilal Tepe
bu yıl sonuna kadar motor almayı planlıyorum aklımda honda cbr 125 var motor fiyatlarını pek bilmiyorum ortalama fiyatı nedir 2. El almak istersem veya sıfır
Bana sport motor
Naked motor
Cros motor fiyatlarını yazabilirmisiniz
2. El almak istesem ne kadara mağal olur ?
Başlangıç motoru alıcam 125 lik veya 250 lik arası olur 15-20bin bütcem olucak
O bütçede iyi ekipman ve onerdigin tek motor rks Titanic 150 -s cidden fiyatına göre aşırı kaliteli tam başlangıç ve yarı sport motor

O bütçede iyi ekipman ve onerdigin tek motor rks Titanic 150 -s cidden fiyatına göre aşırı kaliteli tam başlangıç ve yarı sport motor
Bende bunla baslicam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,912
Üyeler
138,440
Son üye
mdemmir1
Top Bottom