Neler Yeni

MOUSE PAD ÖNERİSİ LAZIM

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mustafa
Mouse pad istiyorum büyük olsun cs çok oynadığım için ama klavyeyide alan mouse padler mi yoksa mouse için olanlar mı bilemiyorum sizin bildiğiniz öneriniz uygun fiyatlı var mı

serwintes

80+ Gold
Mouse pad istiyorum büyük olsun cs çok oynadığım için ama klavyeyide alan mouse padler mi yoksa mouse için olanlar mı bilemiyorum sizin bildiğiniz öneriniz uygun fiyatlı var mı
atiyim dur
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07TZJQ7QB/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1 79 TL'ye aldım 3 4 ay önce sanırım ama leş gibi kokuyor 1hafta havalandırdım yıkadım cillop gibi mousepad

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
ah keşke bide bütçe söylesen

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam aklıma geldide mousepad piyasasını hiç bilmiyorum 200 300 tl olabilir ondan yazmayım dedim 300tl yi geçmezse çok iyi olur ve büyük olursa

şahsen boyutu ve tek renk olması hoşuma gitti büyük ihtimal bunu alabilirim çok sağol

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
hocam aklıma geldide mousepad piyasasını hiç bilmiyorum 200 300 TL olabilir ondan yazmayım dedim 300tl yi geçmezse çok iyi olur ve büyük olursa

şahsen boyutu ve tek renk olması hoşuma gitti büyük ihtimal bunu alabilirim çok sağol

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
45x45 gibi klavyeyi kaplamayan mouse padlar daha iyi.(fps oyunları için) bende klasse longteng var gayet memnunum. Profesyonel fps oyuncusuyum.

ama şu anda fiyatı 600tlye kadar çıkmış. Ben 300e almıştım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,702
Üyeler
145,241
Son üye
berkaksy16
Top Bottom