Neler Yeni

Mouse tutuş şeklimi nasıl düzeltirim

lamecss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Kerem
mouseyi 3 parmakla tutuyorum orta parmakla yüzük parmağını kullanmadan bunu uzun zamandır çözmeye çalışıyorum bu durum beni çok üzüyor ve bu tutuşu sadece fps oyunlarında yapıyorum her insan gibi düz bi şekilde nasıl mouse tutabilirim nasıl alışırım aimmimden bir şey kaybetmeden.

Tre-x

80+ Silver
mouseyi 3 parmakla tutuyorum orta parmakla yüzük parmağını kullanmadan bunu uzun zamandır çözmeye çalışıyorum bu durum beni çok üzüyor ve bu tutuşu sadece fps oyunlarında yapıyorum her insan gibi düz bi şekilde nasıl mouse tutabilirim nasıl alışırım aimmimden bir şey kaybetmeden.
Düzeltmek zorunda değilsin nasıl kolayına geliyorsa öyle tut

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,587
İsim
oğuzhan ege
önemli olan neye alışık olduğun mesela ben yıllardır 2009 dan beri klavyeyi dik bi şekilde yani çapraz kullanıyorum.

turquoise.blue

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Turquoise Blue
Tutuşunu zihnimde canlandırmak istedim ve garip bir tutuş çıkıyor ortaya. Görsel paylaşmış olsaydın daha anlaşılır olabilirdi. Şimdi yaptığımız her şey beynimize kazınmış komutlardır. Sen bunu alışkanlık haline getirerek kendini bir nevi şartlandırmışsın. İllaki uğraşarak dikkat ederek bunu aşabilirsin ama dikkatin kaçacak bir şekilde ve beynin fareyi yine aynı şekilde tutmaya yönlendirecektir. Uğraşırsan yine de başarabilirsin diye düşünüyorum. Eğer senin ve başkası için bir rahatsızlık yoksa ortada sorun etmemelisin. Ama eğer kardeşim olsaydın ve ben o halde görseydim kesin gözüme batardı sürekli :LOL:

lamecss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olay zaten böyle tutarken rahat olmamam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri