Neler Yeni

Mousepad bulamıyorum !!

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Seymen Arda Eser
Arkadaşlar öncelikle hayırlı akşamlar. Mousepad bakıyorum ve bulamıyorum saçmalık. Masamı kaplasın istiyorum masam 120x60 standart bir masa ve beyaz bir mouse pad istiyorum fakat bulamadım. O yüzden aklıma o ölçülerde keçe alıp üstünede orta boy kare mousepad almak geldi beyaz olsun istiyorum sanırım tüm sorun bu. Eğerki ikinci seçeneği önerirseniz(keçe+mousepad) mouse olarak razer viper mini kullanıyorum buna göre öneriniz nedir ve genelde cs oynuyorum. Bütçem esnek.

TAlperen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen
Knk senin aradığın mouse pad olmuyor mouse pad canavarı falan oluyor maşallah ama sürekli yıkaman gerekebilir çok sıkıntı masa komple mouse pad olması

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Seymen Arda Eser
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kankam bu deri ama olmazki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk senin aradığın mouse pad olmuyor mouse pad canavarı falan oluyor maşallah ama sürekli yıkaman gerekebilir çok sıkıntı masa komple mouse pad olması
kanka açıkçası masamın üstüne örtü gibi olmasını istiyordm fakat dediğini hiç düşünmemiştim dediğin gibi çok kirlenebilir peki keçe fikri nasıl

https://toptankece.com/ofis-ve-calisma-masasi-duzenleme-keceden-masa-ve-mouse-mati-pad-60x120cm böyle bir şey

RamazanD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ramazan Demirci
kankam bu deri ama olmazki

kanka açıkçası masamın üstüne örtü gibi olmasını istiyordm fakat dediğini hiç düşünmemiştim dediğin gibi çok kirlenebilir peki keçe fikri nasıl

https://toptankece.com/ofis-ve-calisma-masasi-duzenleme-keceden-masa-ve-mouse-mati-pad-60x120cm böyle bir şey
aliexpress de renkli modelleri ve beyaz üstüne desenli modeller var onlara bakın isterseniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,650
Üyeler
141,735
Son üye
GloriaByrd
Top Bottom