Neler Yeni

Çözüldü✓ Mousepad Hakkında Açıklama Ve Tavsiye

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Ferhat Ödemiş
Bütçe
600
Arkadaşlar selam güncel olarak fps oyunları oynuyorum günde 5-9 saat arası 2 sene önce baskısını sevdigimden dolayı herhangi bir mağazadan almıştım uygun fiyata sorum şu mousepad farkı hissedilebilir ve oynanış açısından ileri götürebilir mi yoksa sadece marka satış stratejisi üzerinemi kurulu mousepadlerde aynı ebatlarda kullanılan bilinmeyen marka 50 tl ise örnek veriyorum steelseries 800 tl desteklerinizi bekliyorum eğer gerçekten önemliyse en az mouse kadar önerebileceginiz mousepad varsa önerilerinizde beklerim teşekkürler

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
RGB gibi görüntü ve kumaş kalitesi dışında dikkat edebileceğin mousepad yüzeyi var ama bu ucuz, pahalı farketmeksizin hepsinde var. Şahsen ben ucuz olanları tercih ediyorum. Marka olanlar hem gereksiz pahalı hem istediğin ebatta ve çeşitte bulabilmek zor.
Speed ve control diye 2 tip yüzeye sahip oluyor. Speedde mousepad yüzeyi pürüzsüzken controlde pürüzlü sayılır.
FPS oyunlarında daha iyi nişan alabilmek için mouse hızı düşürüldüğü gibi mousepadin control olmasıda nişan almayı kolaylaştırır.

Ucuz ürünlerin çoğu speed olduğundan direk bir şey önermem yanlış olur.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Xrades-Porge-Klasse üçlüsünden birini f/p olduğu ülkenin yarısı kullanıyor zaten. Fiyatlarına göre başarılılar. Xrades düz siyah kullanıyorum ben de. Yakında Porgenin beyaz dalgalı olanına geçeceğim inşallah

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Ferhat Ödemiş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler Cevap için Steelseries Qck Heavy XXL Modelinden Sipariş Verdim

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa Yoğun
Instagram
mustafayogn
Steam
https://steamcommunity.com/id/mustafayogun/
Twitter
mustafayogn
Discord
mustafayogn
bu mousepad'in çok iyi olmadığını duymuştum dostum
ben de 50 liralık ucuz bir mousepad kullanıyordum, ben de fps oyuncusuyum
'Kl-asse Markt Klasse Tiger Longteng Huoyun Special Edition' bu mousepad'i aldım kafam çok rahat hem ucuz hemde hızlanması falan çok iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Ferhat Ödemiş
'Kl-asse Markt Klasse Tiger Longteng Huoyun Special Edition' bu mousepad'i aldım kafam çok rahat hem ucuz hemde hızlanması falan çok iyi
Kimden duymuştunuz acaba 80 bin yorumu var aldıgım sitede 5 yıldız üzerinden 4.5 Yıldız alınmış herkes memnun

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa Yoğun
Instagram
mustafayogn
Steam
Twitter
mustafayogn
Discord
mustafayogn
Kimden duymuştunuz acaba 80 bin yorumu var aldıgım sitede 5 yıldız üzerinden 4.5 Yıldız alınmış herkes memnun
hocam alternatif olarak kullanılabilecek bir mousepad ama göndereceğim linkteki arkadaş bu iyi saykosu ben de o arkadaşın tierlist videosu ile almıştım kendin de kontrol edebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Ferhat Ödemiş
Kanka senin attıgın fiyatta ucuz değil bu arada Kl-asse Markt Klasse Tiger Longteng Huoyun Special Edition medium fiyatı 425 tl. Steelseries Qck Heavy XXL 549 TL
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam alternatif olarak kullanılabilecek bir mousepad ama göndereceğim linkteki arkadaş bu iyi saykosu ben de o arkadaşın tierlist videosu ile almıştım kendin de kontrol edebilirsin
Siparişi iptal ettim bi bakacağım videoya ona göre karar vereyim

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa Yoğun
Instagram
mustafayogn
Steam
Twitter
mustafayogn
Discord
mustafayogn
Kanka senin attıgın fiyatta ucuz değil bu arada Kl-asse Markt Klasse Tiger Longteng Huoyun Special Edition medium fiyatı 425 TL. Steelseries Qck Heavy XXL 549 TL

Siparişi iptal ettim bi bakacağım videoya ona göre karar vereyim
Aslında ben en iyi olduğunu düşündüğüm ( linkini attığım youtuberın da fikri aynı ) Artisan Hien XL Mid alıcaktım, bu bahsettiğim mousepad Japonya menşeili ama en iyisi ,sitelerine girdim ürünün fiyatını kurla çevirdiğimde 666 liraya denk geliyor gümrük ücretiyle beraber 700 800 olsun dedim ama bir baktım adamlar kargo ücretini eklediklerinde ürünün sadece geliş tutarı 1180'e geliyor daha gümrük eklentisi olmadan.
ardından sana yazmış olduğum mousepad'i aldım, türk espor oyuncuları da kullanıyor İmor'da da aynı mousepad var eski mousepadim ile arasında dağlar var

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil
REİS YALNIŞ ANLAMADA 500 600 LİRAYA MOUSE PADMI ALINIR 6 7 SENE ÖNCE 50 LİRAYA ALDIGIM MOUSENIN İÇİNDEN ÇIKAN BELEŞ MOUSE PADI KULLANIYORUM ÇOK Bİ FARK YOK NORMAL MOUSE PAD :d

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Her mouse pad'in özellikler farklıdır hocam. Kimi mouse pad kullananlar daha kontrollü olsun ister kimisi daha hızlı olsun yağ gibi kaysın o mouse ister.

Yarı kontrol yarı speed mouse pad kullanıyorum şu anda bu mouse pad'i öneririm.

Yıllarca ucuz mouse pad aldık ama böyle bir şeye geçince fark ediyor gerçekten tabii ben bunu yarı fiyatından da aşağıya almıştım şimdi alınır alınmaz orası sizin kararınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Ferhat Ödemiş
REİS YALNIŞ ANLAMADA 500 600 LİRAYA MOUSE PADMI ALINIR 6 7 SENE ÖNCE 50 LİRAYA ALDIGIM MOUSENIN İÇİNDEN ÇIKAN BELEŞ MOUSE PADI KULLANIYORUM ÇOK Bİ FARK YOK NORMAL MOUSE PAD :d
Kişiden kişiye değişir tabi ama ucuz mouse pad kullanarak fark olmadıgını nerden bilebilirsin orasını anlayamadım

Her mouse pad'in özellikler farklıdır hocam. Kimi mouse pad kullananlar daha kontrollü olsun ister kimisi daha hızlı olsun yağ gibi kaysın o mouse ister.

Yarı kontrol yarı speed mouse pad kullanıyorum şu anda bu mouse pad'i öneririm.

Yıllarca ucuz mouse pad aldık ama böyle bir şeye geçince fark ediyor gerçekten tabii ben bunu yarı fiyatından da aşağıya almıştım şimdi alınır alınmaz orası sizin kararınız.
yukarıdaki arkadaşında tavsiyesi üzerine ss qck heavy xxl modelini iptal edip Kl-asse Markt Klasse Tiger Longteng Huoyun Special Edition model sipariş ettim teşekkürler

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Güle güle kullanın.

Top Bottom