Neler Yeni

Msi 271qrx Oled Moni̇tör Kapanma Hatasiı!!

Nuri1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Nurullah
360 HZ MSI OLED panel monitör aldım 1 hafta önce. Fakat oyun oynarken sürekli resimdeki hatayı alıyorum. Ayarlardan kapatmama rağmen bir türlü çözüme kavuşturamadım. Bunu kalıcı olarak kapatmanın yolu yokmudur. Sürekli bu hatayı alıyorum

Ekler

• WhatsApp Görsel 2024-07-05 saat 16.38.39_5b3276cd.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-07-05 saat 16.38.39_5b3276cd.jpg
    177 KB · Hit: 20

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Kardeşim kullandığın monitör OLED o güvenlik için, hata değil! OLED ekranları 5-6 saat kesintisiz kullanamazsın OLED yanığı olur bırak yazılım işini yapsın sen de az oyun oyna :)

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Mert
Kardeşim kullandığın monitör OLED o güvenlik için, hata değil! OLED ekranları 5-6 saat kesintisiz kullanamazsın OLED yanığı olur bırak yazılım işini yapsın sen de az oyun oyna :)
Sene olacak 2025, rezillik değil mi ?

Nuri1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Nurullah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Selamlar. İnternet cafe işletiyorum ister istemez bilgisayar ve monitör 15-16 saat açık kalıyor. Bu uyarı ile karşılaşacaksam iade etmelimiyim monitörü yoksa ayarlardan kapatıp risk alıp kullanmaya devam mı etmeliyim :)

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Mert
hayır değil OLED kullanıyorsun. Uyarı almayıp OLED yanığı ile kullanablirsin
Usta; dünyanın parasını vericem, bir de arada çıkacak zımbırtılarla uğraşıcam.
Allah aşkına olacak iş mi bu devirde ?
Oled'in görüntüsü vazgeçilmez ama bu kadar paraya dikeniyle çekilmez.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Usta; dünyanın parasını vericem, bir de arada çıkacak zımbırtılarla uğraşıcam.
Allah aşkına olacak iş mi bu devirde ?
Oled'in görüntüsü vazgeçilmez ama bu kadar paraya dikeniyle çekilmez.
O zaman almayacaksın, siz bir gün içinde kaç saat oyun oynuyorsunuz da 3-4 saatte bir 10 dakika monitörü dinlendiremiyorsunuz?

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Mert
O zaman almayacaksın, siz bir gün içinde kaç saat oyun oynuyorsunuz da 3-4 saatte bir 10 dakika monitörü dinlendiremiyorsunuz?
Ustam, yaşım 43. Pc, konsol başında saatlerce oyun oynayabilecek ne yaş kaldı ne de vakit.
Ancak oyunu bırakamayıp tuvalete gitmeye üşenen insanlar çok.

Sizinle aynı fikirle olmakla birlikte, sunulan oled teknolojisinin böylesine pahalı olmasını ve bir de üzerine "yanık riski" taşımasını yadırgıyorum.
Firmalar diledikleri kadar garanti versinler. Ülkemizde garanti işlerinin ne kadar sancılı olduğu ve mağduriyet yarattığını benden iyi bilirsiniz.

Özetle, bu kadar para verip de her gün endişe etmektense; bu panellerin gelişmesini bekleyip "yanıksız" seviyeye ulaşabildiği zaman fahiş fiyatına katlanabilirim.

Teşekkürler.

Top Bottom