Neler Yeni

Yardım Msi 5 adet ölü piksel olmadan iade almıyormuş.

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
İtopya müşteri temsilcisi ile az önce görüştüm ve bana başlığa yazdığım metni söyledi, benim monitörümde 2 adet ölü piksel var zaten değişime(garantiye) gönderemeyeceğim için iade de etmeli miyim sizce? 1.500 küsüre indirimli haliyle almıştım 25.11.2020’de. Şimdi iade etsem o fiyata monitör bulabilir miyim, sağlam olur mu ve aynı sorunu onda da yaşar mıyım bilemedim. Sizce ne yapmalıyım?

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaş sende ne çektin geçmiş olsun
Ya hocam nasıl uğraştırıyorlar işte yok 5 piksel olmadan iade almıyor cart curt saçmalıyorlar napıcam kararsız kaldım iade mi etsem?

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
Cemal Faruk Koçak
Ya hocam nasıl uğraştırıyorlar işte yok 5 piksel olmadan iade almıyor cart curt saçmalıyorlar napıcam kararsız kaldım iade mi etsem?
Beklemelisin ölü pixel bildiğim kadarıyla yayılır zamanla yayılır sende iade edersin

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İtopya müşteri temsilcisi ile az önce görüştüm ve bana başlığa yazdığım metni söyledi, benim monitörümde 2 adet ölü piksel var zaten değişime(garantiye) gönderemeyeceğim için iade de etmeli miyim sizce? 1.500 küsüre indirimli haliyle almıştım 25.11.2020’de. Şimdi iade etsem o fiyata monitör bulabilir miyim, sağlam olur mu ve aynı sorunu onda da yaşar mıyım bilemedim. Sizce ne yapmalıyım?
harbi abi sen çok çektin o fiyata sağlamından https://www.akakce.com/monitor/en-u...d-freesync-ips-oyuncu-u-fiyati,659212222.html bu monitör var iade edebilirsin

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,601
İsim
Enes Koç
Hangi model? İps panelde yayılma pek olmaz ama VA Panellerde yayılmalar biraz fazla olabiliyormuş iade etsen ne olursa olsun alma hakları var bu arada ama indirimli aldın diyorsun fiyatının çok altındaysa iadeye değmez diye düşünüyorum rahatsız etmiyorsa.

• Beğen
Reaksiyonlar: ugo.

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ELECTUS

80+ Silver
Hocam iade edin bence yinede size kalmış ama

• Beğen

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Beğen

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
14 gün kuralına göre iade et. 1500 e Asus var. O da güzeldir

• Beğen

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
Hangi model? İps panelde yayılma pek olmaz ama VA Panellerde yayılmalar biraz fazla olabiliyormuş iade etsen ne olursa olsun alma hakları var bu arada ama indirimli aldın diyorsun fiyatının çok altındaysa iadeye değmez diye düşünüyorum rahatsız etmiyorsa.
IPS panel hocam işte G241 monitörün kendi fiyatından 1530’a düşmüştü
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu anki kullandığın msi mönitör ne ?
Optix G241
Mesaj otomatik birleştirildi:

14 gün kuralına göre iade et. 1500 e Asus var. O da güzeldir
Hocam marka takıntım zaten yok sorun değil kullanırım asus ama yine aynı sıkıntı olursa ne olucak onu düşünüyorum çünkü itopya çok bekletiyor, ürün link atar mısınız hocam?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,556
Üyeler
141,987
Son üye
Exın
Top Bottom