Neler Yeni

GİGABYTE G24F-2 ölü piksel

fguler17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ferdi Güler
monitörümde 3 adet ölü piksel çıktı ama şu an tam 1000tl zam geldi iade etmeli miyim, 2si köşede gözükmüyor birisi ortada, ilerde çoğalırsa garanti kabul ediyor mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

monitörümde 3 adet ölü piksel çıktı ama şu an tam 1000tl zam geldi iade etmeli miyim, 2si köşede gözükmüyor birisi ortada, ilerde çoğalırsa garanti kabul ediyor mu?
itopyadan aldım değişim kabul ediyorlar mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert Yılmaz
Hocam aynı monitör bende de var. İlk aldığımda testlerde temiz çıkmıştı. Sizde sonradan mı oldu? Nasıl fark ettiniz?

fguler17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ferdi Güler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam aynı monitör bende de var. İlk aldığımda testlerde temiz çıkmıştı. Sizde sonradan mı oldu? Nasıl fark ettiniz?
hocam ben aldığımda da fark etmemiştim 2si fark edilmeyecek yerlerde fakat ortadakini de fark etmemiştim çok fazla küçük, dibine girdiğimde fark ettim önce toz sandım sonra değilmiş, ölü piksel testine girdim tekrar dibine girerek kontrol ettiğimde 3 tane buldum

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Tam bu monitörü almayı düşünürken forumun ana sayfasında iki tane ölü piksel konusu geldi valla karşıma.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,568
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Tam bu monitörü almayı düşünürken forumun ana sayfasında iki tane ölü piksel konusu geldi valla karşıma.
Bu monitörde cok var ama değiştirilebiliyor itopya bir defa değişim yapıyor 1-2 hafta içerisinde söylendiği taktirde

fguler17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ferdi Güler
ölü piksel şans işi monitörden genel olarak çok memnunum 1 haftadır kullanıyorum renkler olsun hissiyat olsun mükemmel iade etmek de istemiyorum 3900e almıştım :/

Bu monitörde cok var ama değiştirilebiliyor itopya bir defa değişim yapıyor 1-2 hafta içerisinde söylendiği taktirde
bende 3 adet var yazdım değişim sürecini nasıl başlatabilirim

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Böyle az sorunlu monitör önerebilme şansın var mı ?

ölü piksel şans işi monitörden genel olarak çok memnunum 1 haftadır kullanıyorum renkler olsun hissiyat olsun mükemmel iade etmek de istemiyorum 3900e almıştım :/

şans işi tabi de insanın içine yine de korku düşüyor bide 2 tane konu görünce üst üste

Livaković

80+ Silver
14 günlük hakkınız iadeye mahsus değişim yapmaları itopyaya bağlı yasaya bağlı değil 3 ölü pikselde eğer köşede görünmeyecek noktalardaysa kullanabilirdim ama ortalardaysa moralim bozulurdu burda sana bağlı seçim köşelerdeyse istersen kullan

itopyadan aldım değişim kabul ediyorlar mı?

fguler17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ferdi Güler
14 günlük hakkınız iadeye mahsus değişim yapmaları itopyaya bağlı yasaya bağlı değil 3 ölü pikselde eğer köşede görünmeyecek noktalardaysa kullanabilirdim ama ortalardaysa moralim bozulurdu burda sana bağlı seçim köşelerdeyse istersen kullan
2si köşede görmek imkansız fakat birisi tam ortanın 3-4cm üzerinde

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert Yılmaz
Bende ekranı güzelce temizleyip tekrar test ettim. İlk testimde ya gözümden kaçtı yada sonradan oluştu.
Sadece kırmızı renkte ekranın sağ üstüne biraz yakın tarafta 1 adet ölü piksel çıktı. :D

Livaković

80+ Silver
2si köşede görmek imkansız fakat birisi tam ortanın 3-4cm üzerinde
Hocam ülkenin ekonomik koşulları mağlum bu ürünün iadesi uzun sürer kaldıki dolar bugün itirabiyle 23ü vurdu 1000 lira zam yediyse yarın 2000 1000 daha yiyecek bu kadar fiyat farkıda çok fazla kullanabiliyorsanız kullanın

şimdi gelecekler kardeşim ayıplı mal niye kullansın iade etsin niye böyle diyorsun diyenler bu adam bu ürünü iade etse birdaha bu ürünü 3bin lira farkla alacak dolar kuru 23ü geçti ondan kullanmasını söylüyorum boşu boşuna mesaja kızgın bilmem ne emoji atmasınlar

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,568
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx

arena bilgisayara yaz direkt. Onlar olması lazım garantici

fguler17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ferdi Güler
Hocam ülkenin ekonomik koşulları mağlum bu ürünün iadesi uzun sürer kaldıki dolar bugün itirabiyle 23ü vurdu 1000 lira zam yediyse yarın 2000 1000 daha yiyecek bu kadar fiyat farkıda çok fazla kullanabiliyorsanız kullanın

şimdi gelecekler kardeşim ayıplı mal niye kullansın iade etsin niye böyle diyorsun diyenler bu adam bu ürünü iade etse birdaha bu ürünü 3bin lira farkla alacak dolar kuru 23ü geçti ondan kullanmasını söylüyorum boşu boşuna mesaja kızgın bilmem ne emoji atmasınlar
evet ben de tam olarak bu yüzden iade etmek istemiyorum, 3 adet olduğu için değişim kabul ederler umarım :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,526
Üyeler
141,150
Son üye
razorofficial
Top Bottom