Neler Yeni

VP249QGR Ölü piksel çıktı

tnccahmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Ahmet tunç
Gaming gen trden aldığım monitörüm kargodan geldi taktım test ettim 2 adet ölü piksel fark ettim. Bunu değişim talebiyle göndersem kabul ederler mi? Kabul etmezler ise boşu boşuna yollamayayım. Asusun garanti kağıdında 3 adet olması gerekiyor yazıyor.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,027
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
İade etmeye çalış ha ölü pikselden iade alamıyoruz diyorlarsa daha 14 gün geçmedi daha yeni aldım memnun kalmadım iade etmek istiyorum de sonuçta her üründe iade etme hakinin olması gerekiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
İlker Dönmez
Bakabilir miyim ölü piksele hiç rastlamadım.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,755
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
14 gün içerisinde iade edebiliyorsun. Direkt iade et, ölü pixel felan karıştırma.

tnccahmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Ahmet tunç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İade etmeye çalış ha ölü pikselden iade alamıyoruz diyorlarsa daha 14 gün geçmedi daha yeni aldım memnun kalmadım iade etmek istiyorum de sonuçta her üründe iade etme hakinin olması gerekiyor
direkt iade edeyim ya ama taksitle aldım nasıl olacak ki iade. tamamı mı geri iade edilecek yoksa taksit taksit 12 ay boyunca mı iade edilecek

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,027
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
direkt iade edeyim ya ama taksitle aldım nasıl olacak ki iade. tamamı mı geri iade edilecek yoksa taksit taksit 12 ay boyunca mı iade edilecek
Bilmiyorum ama biraz düşününce akla şey geliyor ilk ödediğin parayı iade edip direk taksit işlemini sonlandirabilirler dahada para almazlar

tnccahmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Ahmet tunç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilmiyorum ama biraz düşününce akla şey geliyor ilk ödediğin parayı iade edip direk taksit işlemini sonlandirabilirler dahada para almazlar
biraz baktım ilk önce diretiyolarmış sanırım ama kanuna göre 1 ölü piksel bile ayıplı mal olarak geçiyor o durumda da thh başvururum

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,755
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Top Bottom