Neler Yeni

Msi All In One Pc Alınır Mı?

Krosakı Ichıgo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Enes
kendim için değil ben de diyorum masaüstü topla diye yok diyo çok yer kaplıyor. diyorum ki mini itx topla diyorum yok diyo olmaz diyo :D
hocam laptop o zaman bütçe söyle öneri yapalım parasını çarçur etmesin arkadaş valla değmez

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,769
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
kendim için değil ben de diyorum masaüstü topla diye yok diyo çok yer kaplıyor. diyorum ki mini itx topla yok olmaz diyo :D
6800 lirayı buna verirsen enayilerin kralı olursun de ona.
Çok ısrar ederse sal uğraşma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

laptoplar çok ısınıyormuş eli yanıyormuş bi de şarjıyla uğraşamazmış :D
O arkadaştan ben gıcık kaptım şimdi ne la böyle

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,769
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
6800 lirayı buna verirsen enayilerin kralı olursun de ona.
Çok ısrar ederse sal uğraşma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O arkadaştan ben gıcık kaptım şimdi ne la böyle
salmak daha mantıklı geldi bi an Xd :D

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,769
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
bütçeniz ortada en az 7000tl niz var ve soğutması iyi olan bir gaming laptop alamıyormusunuz? bütçemiş 4000 olsa tamam
ben almıyorum arkadaş istiyor ve dediğim gibi laptopları sevmiyormuş ben de 2 seçenek sundum ya all in one ya da mini itx ama MİNİ İTX ÇOK YER KAPLIYORMUŞ :D

Krosakı Ichıgo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Enes
ben almıyorum arkadaş istiyor ve dediğim gibi laptopları sevmiyormuş ben de 2 seçenek sundum ya all in one ya da mini itx ama MİNİ İTX ÇOK YER KAPLIYORMUŞ :D
dostum arkadaşına de beni dinle laptop al de hayır derse git kendin bul de uğraşma

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
laptoplar yük altında ısınıyor sadece :D onun dışında 50 dereceyi aşan bir laptop göremezsiniz zaten
sanki arkadaşınız saçmalamış biraz
oyun oynamadığı sürece laptop nasıl ısınsın la :D

Top Bottom