Neler Yeni

Yardım MSI G2412F iyi midir? Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Rows official
MSI 24" G2412F 180Hz 1ms (GtG) HDMI DP Adaptive-Sync FHD Rapid IPS Gaming Monitör bu monitörü almayı düşünüyorum. Rapid IPS diyor? Rapid IPS mı iyidir Normal IPS mı? Ayrıca sizce alınır mı bu monitör? Kullanan varsa incelemesini yazabilir mi?

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,325
İsim
Çağatay
MSI 24" G2412F 180Hz 1ms (GtG) HDMI DP Adaptive-Sync FHD Rapid IPS Gaming Monitör bu monitörü almayı düşünüyorum. Rapid IPS diyor? Rapid IPS mı iyidir Normal IPS mı? Ayrıca sizce alınır mı bu monitör? Kullanan varsa incelemesini yazabilir mi?
Alınır güzel monitör. Msı tarafında rapid ismi kullanıyor, diğer markalar fast diyor yani normal ips panele göre daha hızlı tepki süresi veren panel bunlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
Bende almayı düşünüyorum itopya da indirim var

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
537
İsim
Ahmet ÇETİN
Daha yeni kuzenime aldık bence gayet güzel hoş monitör. Hoparlörü yok ona göre :D

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İki panelde aynı, satış stratejisi bu IPS zaten hızlı bir panel. Fast, rapid gibi kavramlar tamamen aldatmaca. Arka aydınlatması iyise basıyorlar raipd veya fast IPS damgasını.

Pckopat

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Hocam hoparlör olsun parlaklık değeri iyi olsun ve pivot özelliği de olsun dersen alternatif olarak VG249QL3A modeline de göz at.

Top Bottom