Neler Yeni

❌İndirim Bitti! MSI G272QPF E2 27" 1 ms 2K Pivot IPS 180 Hz 7.999TL

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
bozulma oranı çok yüksek ucuz Asus, herhangi msi monitörden uzak durun
neye göre bunu söylüyorsun verilerin neler benim elimde şuan 2020den beri kullandığım msi ve asus monitör var sorun yok. kime göre neye göre genelleme yapman çok yanlış..

frkntrz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan TERZİ
Yeni versiyonu değilde eski versiyonu var bende FM oynarken habire görüntü kayıyor maçları izlemek eziyet. Gosting mı deniyor bilmiyorum. Alacak olan yeni versiyonu bir arastirsa iyi olur

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Burak
Hocam 2 sinede bütçe var 4070 süper için hangi modelini almalıyım sence ? Fps oyunları için ideal midir
biri G272QPF E2 diğeri G274QPF E2
G274QPF E2 modelinde type-c girişi var ek olarak
i
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu monitoru alanlar msi sitesinden DD2 oyununu almayı unutmayın
Hocam ı k lık mı 9 k lık mı hangisi tercih etmeli fps oyunları için ideal mı 4070 süper için uyar mı

Dõ man

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Furkan
Hocam 2 sinede bütçe var 4070 süper için hangi modelini almalıyım sence ? Fps oyunları için ideal midir

i

Hocam ı k lık mı 9 k lık mı hangisi tercih etmeli fps oyunları için ideal mı 4070 süper için uyar mı
Ben G274 modelini kullanıyorum eğer aralarındaki tek fark parlaklık değeri ve type-c çıkışı ise fiyat farkına değmez gibi.
FHD 24 inç curve va panelden geçtim evet denildiği gibi IPS renkleri daha canlı ve 27 inç fps oyunları için bi tık büyük kaçıyor. FPS oyunları oynarken monitörü kendimden uzaklaştırmak zorunda kaldım o zamanda tam verim aldığım söylenemez. Biraz sana bağlı bu, imkanın varsa git dene derim almadan önce.

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Burak
Ben G274 modelini kullanıyorum eğer aralarındaki tek fark parlaklık değeri ve type-c çıkışı ise fiyat farkına değmez gibi.
FHD 24 inç curve va panelden geçtim evet denildiği gibi IPS renkleri daha canlı ve 27 inç fps oyunları için bi tık büyük kaçıyor. FPS oyunları oynarken monitörü kendimden uzaklaştırmak zorunda kaldım o zamanda tam verim aldığım söylenemez. Biraz sana bağlı bu, imkanın varsa git dene derim almadan önce.
Linki var mı hocam hb de en ucuz satılıyor sanırım

WhoCares

80+ Gold

i

farketmez birinde 274 olanda type-c var başka birde sanırım ekran parlaklıgı 400 du diger modelde 272 olanda type-c yok 300 nit di

Top Bottom