Neler Yeni

MSI G274QPF E2 vs Dell G2724D

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,043
İsim
Draq123
hocam yazılan değerlere göre msı daha iyi gözüküyor gibi neden dell dediniz ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam mesela neyi daha iyi ? bilmediğimden soruyorum epey.com ve özelliklerine bakınca pekte fark yok varsa da o avantaj daha çok msı tarafından yana gibi gördüm ben ama dediğim gibi kullanmadım bilmiyorum.
Paneli daha kaliteli hele renkleri daha doĝru srgb 100 olması gerek o yüzden fazla veya az olması yanlış oluyor
Dell2724g 3 4 ay önce 9500tl idi en fp monitördü o yüzden çok sattı stok bitti 11k ya çıktı şimdi yeniden geldi bu fiyattayken dell almanı tavsiye ederim. Bu arada delin teknik servis msı dan çok daha iyi

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,043
İsim
Draq123
hocam yazılan değerlere göre msı daha iyi gözüküyor gibi neden dell dediniz ?

Hocam mesela neyi daha iyi ? bilmediğimden soruyorum epey.com ve özelliklerine bakınca pekte fark yok varsa da o avantaj daha çok msı tarafından yana gibi gördüm ben ama dediğim gibi kullanmadım bilmiyorum.
Epeyden bişeye bakma orda önemli şeyler yazmıyor 😀

Babussor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mete ikendiz
Paneli daha kaliteli hele renkleri daha doĝru srgb 100 olması gerek o yüzden fazla veya az olması yanlış oluyor
Dell2724g 3 4 ay önce 9500tl idi en fp monitördü o yüzden çok sattı stok bitti 11k ya çıktı şimdi yeniden geldi bu fiyattayken dell almanı tavsiye ederim. Bu arada delin teknik servis msı dan çok daha iyi
Teknik destek açısından dediğin gibi msıdan pek memnun kalınmıyor diye çok yorum duydum

Babussor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mete ikendiz
Dell eve teknik destek var galiba monitöre gelip bakıyorlar on numara hizmet ama ihtiyaç duymassın
Yani açıkçası daha önce msı modelini aldım ölü piksel çıktığı için iade ettim ve daha sonra dell aldım dellde de ölü piksel çıktı ve ışık sızması ıps panellere göre değeri daha fazla o yüzden bunu da iade etcem fakat Sanki Dellin renkleri daha iyi fakat msı modelinin parçaları daha kaliteli gibime geldi dell her şeyde plastik kullanmış ve dellin arayüzünde türkçe destek yok. İade ettikten sonra hangi monitörü alacağıma karar verecemedim.

daha iyi ve teknik servis olarak daha iyiler hocam.
Malzeme kalitesi olarak MSI daha çok güven veriyor dell plastik ürün kullanmış gibi ışık sızması da msıya göre daha fazla fakat renk canlılığı olarak dell daha iyi gibime gleiyor ama msıda parlaklık düzeyini falan hiç hatırlamıyorum

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,043
İsim
Draq123
Yani açıkçası daha önce msı modelini aldım ölü piksel çıktığı için iade ettim ve daha sonra dell aldım dellde de ölü piksel çıktı ve ışık sızması ıps panellere göre değeri daha fazla o yüzden bunu da iade etcem fakat Sanki Dellin renkleri daha iyi fakat msı modelinin parçaları daha kaliteli gibime geldi dell her şeyde plastik kullanmış ve dellin arayüzünde türkçe destek yok. İade ettikten sonra hangi monitörü alacağıma karar verecemedim.

Malzeme kalitesi olarak MSI daha çok güven veriyor dell plastik ürün kullanmış gibi ışık sızması da msıya göre daha fazla fakat renk canlılığı olarak dell daha iyi gibime gleiyor ama msıda parlaklık düzeyini falan hiç hatırlamıyorum
Bendede g2724d var plastik dışında ne bekliyordun acaba msi ne kullanıyor metalmi ??
monitörde önemli olan paneldir malzeme kalitesi ne anlamadım tek parçası var panel 😀
Rtings.com a girip bak işte dostum anlatıyoruz dinlemiyorsun bari kendi gözlerinle gör dell 11k olsa bile alınabilcek derecede üstün monitör şuan fiyatı baya iyi yarın bi bakmışsın artmış olabilir
Işık sızması şans işi bi delldede fazla olabilir msı dada bilemessin

https://www.technopat.net/sosyal/ko...7224538285301&referrer=https://www.google.com bak birisi 11k ya almış yanlışta yapmamış bu renk doğruluğunda başka rakip yok çünkü

Babussor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mete ikendiz
Bendede g2724d var plastik dışında ne bekliyordun acaba msi ne kullanıyor metalmi ??
monitörde önemli olan paneldir malzeme kalitesi ne anlamadım tek parçası var panel 😀
Rtings.com a girip bak işte dostum anlatıyoruz dinlemiyorsun bari kendi gözlerinle gör dell 11k olsa bile alınabilcek derecede üstün monitör şuan fiyatı baya iyi yarın bi bakmışsın artmış olabilir
Işık sızması şans işi bi delldede fazla olabilir msı dada bilemessin

https://www.technopat.net/sosyal/konu/dell-g2724d-alinir-mi.3114181/?amp=1#amp_tf=%1$s adlı kaynaktan&aoh=17224538285301&referrer=https://www.google.com bak birisi 11k ya almış yanlışta yapmamış bu renk doğruluğunda başka rakip yok çünkü
Anladım hocam teşekkür ederim desteğin için sanırım tekrar dell alcam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,123
Üyeler
151,507
Son üye
batus35
Top Bottom