Neler Yeni

MSI GE76 RAIDER kullanıcıları yardım!

Aralık sonunda aldığım MSI GE76 Raider 11uh-255tr model rtx 3080 ekran kartlı laptopta ara sıra ve kısa süreli ekranda bir anda yatayda 10 tane filan görev çubuğu çıkıyor ve çizgiler oluşuyor. Birkaç saniye sürdüğü için fotoğrafını çekme fırsatım olmadı ama yeni bilgisayarda böyle bir şey olması can sıkıcı. Önce yazılımsal olduğunu düşünüyordum ama windows 11'e geçtiğimde de durum değişmedi. Üstelik bios güncellemesi de yaptım yine oluyor.

Sıkıntı nedir ayarlarda mı bir sorun var ekran kartında mı sürücülerde mi? Bütün sürücüler güncel windows güncel.

kyagizzz

80+ Bronze
Aralık sonunda aldığım MSI GE76 Raider 11uh-255tr model rtx 3080 ekran kartlı laptopta ara sıra ve kısa süreli ekranda bir anda yatayda 10 tane filan görev çubuğu çıkıyor ve çizgiler oluşuyor. Birkaç saniye sürdüğü için fotoğrafını çekme fırsatım olmadı ama yeni bilgisayarda böyle bir şey olması can sıkıcı. Önce yazılımsal olduğunu düşünüyordum ama windows 11'e geçtiğimde de durum değişmedi. Üstelik bios güncellemesi de yaptım yine oluyor.

Sıkıntı nedir ayarlarda mı bir sorun var ekran kartında mı sürücülerde mi? Bütün sürücüler güncel windows güncel.
Hocam sorun donanımsal gibi az para değil garantiye gönderin bence

• Konu Sahibi Konu Sahibi
YouTube’da da bazen renklerin etrafında sarılıklar filan oluyor, pencereyi küçültüp büyütünce görüntü karışıyor.
Msi centerda intel uhd grafik sürücüsü bazen yüklü değil gözüküyor ama aslında yüklü.

raider

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
özgür
hocam aynı leptoptan bendede var yanlışlıkla diriver cd kısmını sildim msıdan indirdim diriverlarda sorun yaşıyorum. Sana zahmet olmaz ise diriver cd bölümünü yandex yada drivedan paylaşabilirmisin

Top Bottom