Neler Yeni

MSI GP66 LEOPARD ALDIM ANCAK ÇOK ISINIYOR

ZyRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Can Aslan
Msi gp66 10UG modelini almanyadan aldım şu an elimde ancak rainbow six siege oynarken cpu sıcaklığı 90-95 dereceyi görüyor anlık gpu sıcaklığı ise max 72 oluyor. Teknik servisi aradım ve servise göndermeyi düşünüyorum öneriniz var mı ne yapabilirim ? ( ürünün 1 yıl uluslararası garantisi var ) CPU kullanımı 60-70 GPU kullanımı ise 50 civarlarında

Edit : BIOS güncellemesini yapmayı unuttum tüm bunlar bıos güncellemesi yüzünden olabilir mi ? Bir de fanlar gayet yüksek olması gerektiği gibi çalışıyor

Chico

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Msi gp66 10UG modelini almanyadan aldım şu an elimde ancak rainbow six siege oynarken cpu sıcaklığı 90-95 dereceyi görüyor anlık gpu sıcaklığı ise max 72 oluyor. Teknik servisi aradım ve servise göndermeyi düşünüyorum öneriniz var mı ne yapabilirim ? ( ürünün 1 yıl uluslararası garantisi var ) CPU kullanımı 60-70 GPU kullanımı ise 50 civarlarında

Edit : BIOS güncellemesini yapmayı unuttum tüm bunlar bıos güncellemesi yüzünden olabilir mi ? Bir de fanlar gayet yüksek olması gerektiği gibi çalışıyor
Servise götürmeyi deneyin. Olmazsa iyi bir soğutucu alın. (Vakumlu Almayın!!)

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
dragon center üzerinden fanları manuel kontrol edin.
tüm güncelleme vs ne varsa yapın işlemci driverlarını da indirin.
olmazssa garantiye yollayın.

ZyRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Can Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam fanları tuşa basıp fule çekebiliyorsun ama öyleyken uçak kalkıyormuş gibi oluyor ve yine pek bir şey fark etmiyor

Lisa Su

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Can Uzay
Aida64 testi yaptın mı kaç derece görüyor max?

ZyRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Can Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Lisa Su

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Can Uzay
hocam CPU 90-97 derecelerde gezdi 3 dakikalık test sonucunda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha yeni aldım pc yi 2-3 gün oldu bir de msi aldım soğutması iyi olur uzun ömürlü olur diye
Laptop için normal hocam stres testinde 3 haneleri bulmuyorsa sıcaklık sorun yok. Kasanın ısındığına bakmayın metal kasa olduğu için ısınır ama soğutmaya da faydası olur.

Avolay

80+ Gold
Isınıyor bu modeller altına soğutucu alın biraz da olsa düşürür

ZyRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Can Aslan
Laptop için normal hocam stres testinde 3 haneleri bulmuyorsa sıcaklık sorun yok. Kasanın ısındığına bakmayın metal kasa olduğu için ısınır ama soğutmaya da faydası olur.
hocam laptop daha çok yeni ve testlerde sonuçlar hiç böyle değil kasa zaten ısınmıyor çok fazla ancak testlerde cyberpunk ı 75 derecede oynuyor adamlar ben alt tarafı rainbow oynuyorum 96 dereceyi görüyorum ????
Mesaj otomatik birleştirildi:

Isınıyor bu modeller altına soğutucu alın biraz da olsa düşürür
Usta aynı model laptopların testlerinde bu kadar ısınma olmuyor max 75-80 derece oluyor soğutucu alacağım zaten ancak beni korkutuyor sorun olabilir diye

ZyRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Can Aslan
hocam ben driverları yükledim kurdum ancak aygıt yöneticisinden işlemcinin sürücüsüne baktığım zaman sürücü tarihi 2009 yazıyor diğer driverlarda da tarih güncellenmiyor nasıl yapıcam ben bu drvier güncellemelerini ?

Top Bottom