Neler Yeni

LAPTOP CPU ÇOK ISINIYOR

ZyRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Can Aslan
Selamlar öncelikle
Almanyadan Msi gp66 leopard model laptop aldım ve 2 gün önce elime ulaştı. 1080 p de Rainbow six siege oynarken işlemci 90-92 dereceyi gördüğü oluyor ve ekran kartı ise 70 derece sularındaydı (gpu kullanımı %50 civarında idi)
Bu teknik bir arıza mıdır yapabileceğim bir şey var mı işlemcinin bu kadar ısınması normal değilmiş gibi geldi

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Berat Uyar
Selamlar öncelikle
Almanyadan Msi gp66 leopard model laptop aldım ve 2 gün önce elime ulaştı. 1080 p de Rainbow six siege oynarken işlemci 90-92 dereceyi gördüğü oluyor ve ekran kartı ise 70 derece sularındaydı (gpu kullanımı %50 civarında idi)
Bu teknik bir arıza mıdır yapabileceğim bir şey var mı işlemcinin bu kadar ısınması normal değilmiş gibi geldi
Selamlar öncelikle
Makine fişekmiş bu sıcaklıklar bence normal fazla performans verdiği için laptop bu kadar ısınabilir kasvetli ve kaliteli bir laptop soğutucusu almanızı öneririrm

ZyRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Can Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynen 7 yılın ardından istediğim laptopu alabildim çok şükür darısı herkesin başına. Laptop soğutucusu dediğiniz laptopun altına konulan stand tarzı bir şey mi ?

En İyi Cevap
7
Laptop soğutucusu almanız lazım. Aksi halde 3-4 yıl sonra çiplerde soğuk lehim oluşabilir. Tecrübeyle sabittir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynen 7 yılın ardından istediğim laptopu alabildim çok şükür darısı herkesin başına. Laptop soğutucusu dediğiniz laptopun altına konulan stand tarzı bir şey mi ?
Evet.

Ratorest

80+ Silver
Selamlar öncelikle
knk laptop bu yapçak bişey yok soğutu fan alman lazım altına

oda çok düşürmez sıcaklıkları diye tahmin ediyorum

Techno08

80+ Gold
Testlerde o cihazın soğutması daha iyi olarak gözüküyor. Oyuna girdiğinizde fanların kaç rpm ‘de döndüğünü söyleyebilir misiniz?

ZyRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Can Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Testlerde o cihazın soğutması daha iyi olarak gözüküyor. Oyuna girdiğinizde fanların kaç rpm ‘de döndüğünü söyleyebilir misiniz?
nerden bakabilirim ?

Laptop soğutucusu almanız lazım. Aksi halde 3-4 yıl sonra çiplerde soğuk lehim oluşabilir. Tecrübeyle sabittir.

Evet.
önerdiğiniz bir laptop soğutucusu var mı veya laptop soğutucusu dışında yapabileceğim farklı bir şey var mı ?

Techno08

80+ Gold
nerden bakabilirim

oyuna girmeden önce dragon centeri arka planda açın. Oyuna girdikten 5 dakika sonra alt tab yapın dragon centerde gösteriyor kaç rpm’de döndüğünü.

En İyi Cevap
7

ZyRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Can Aslan
Yaklaşık 2 senedir bunu kullanıyorum sorun yaşamadım hiç arıza olmadı seste yapmıyor laptopun altı buz gibi hep. Memnunum tavsiye ederim.
kaç derece fark ettiriyor gerçekten işe yarıyor mu kral benim arkadaş laptop soğutucular bir işe yaramıyor demişti ne kadar doğru bilemem

oyuna girmeden önce dragon centeri arka planda açın. Oyuna girdikten 5 dakika sonra alt tab yapın dragon centerde gösteriyor kaç rpm’de döndüğünü.
tamamdır bakıcam oyun oynadığım zaman bakıp söyleyeceğim kral

Avolay

80+ Gold

oda çok düşürmez sıcaklıkları diye tahmin ediyorum
Bu laptop yapacsk bir şey yok tabiri yanlıştır 70 derecelerde çalışan sürüyle laptop var

nerden bakabilirim ?

önerdiğiniz bir laptop soğutucusu var mı veya laptop soğutucusu dışında yapabileceğim farklı bir şey var mı ?
U.V rehberlerine göz at bence

wass

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
928
İsim
Kayra
İlgilendiği Kategoriler
HipHop
Twitter
wass015
Discord
wass#0315
Kaliteli bir soğutucu almanı tavsiye ederim.

ZyRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Can Aslan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,596