Neler Yeni

msi live update üzerinden bios update i

magzone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmed Arif KILIÇ
msi x 5570 a pro anakartım var bios update i yapmak istiyorum amd smart access memory özelliğini aktifleştirmek için bunun için msi live update yazılımı üzerinden indirme işlemini yapıyorum vve bilgisayarım kendiliğinden yeniden başlata giriyor fakat yeniden başladığında siyah ekran veriyor bidaha anakart pilini çıkar tak yaparak çözmem gerekiyor varmıdır bir çözümü ?

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,244
İsim
Fatih
Niye oradan yapıyorsunuz ki? Bios güncellemesini indirip flash a atıp biostan kurun.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Live üzerinden değil usb at dosyayı msi da f12 yada f7 olması lazım bios güncellemeyi başlat.

magzone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmed Arif KILIÇ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Niye oradan yapıyorsunuz ki? Bios güncellemesini indirip flash a atıp biostan kurun.
usb üzerindende yapılıyor evet fakat usb üzerinden yapıncada bir sıkıntı çıkarsa direkt anakart gitmezmi live update üzerinden yapınca sorun olduğunda çözümünü biliyorum en azından ama usb den hiç yapmadım ne olacağını bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada dragon center livve update deil kusura bakmayın

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,244
İsim
Fatih
usb üzerindende yapılıyor evet fakat usb üzerinden yapıncada bir sıkıntı çıkarsa direkt anakart gitmezmi live update üzerinden yapınca sorun olduğunda çözümünü biliyorum en azından ama usb den hiç yapmadım ne olacağını bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada dragon center livve update deil kusura bakmayın
Bu programı hiç bilmiyorum açıkçası. Ayrıca elektrik gitmediği sürece neden sıkıntı olsun ki?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,589
Üyeler
151,577
Son üye
Umutkvnc
Top Bottom