Neler Yeni

Msi mi monster mi hangisi

TheAny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Abdüssamet ERSOYLU
RX 6xxx serilerine henüz ısınamadım. Performansları yeterli ancak DLSS'in getirdiği performans ve RT'yi iki karttan Nvidia olanın daha rahat yapıyor oluşu gerçeği söz konusu. Monster'ın bu kasası MSI'a ait. Ürün çift fana, SteelSeries per key RGB klavyeye, 144 Hz'de bir ekrana sahip. Ekranı yeterli. Çok ısınmıyor ancak piyasadaki en serin laptopta değil. Yine de termal throttle yapmaya sebep olacak bir sıcaklık söz konusu olmadığı için cihazda tam performans çalışabiliyor. Monster cihazı tercih ederim tahminen.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Sen dedinki bu msi ın logo basılmış hali bende dedimki Müşteri hizmetleri kötü neden logo basılmış msi alayım. İkiside MSİ ama birinin müşteri hizmetleri kötü hangisini alırsın?
Monster şuan tr deki en iyi müşteri hizmetlerinden birine sahip . Kendi üretmediklerinden mecburen bir şekilde ön plana çıkmaları lazım ve adamlar gayet iyi bir şekilde müşteriye hizmet veriyo . Kötü olduğuna nerden ulaştınız anlamadım . Sizin dediğiniz vestel vs apple değil Xiaomi vs redmi tartışması

Sami Järvi

80+ Silver
@Al Pacino tulpar t7 v25.1 17.3 gaming laptopu aldı
Tulpar almadım a7 v2.5 aldim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monsterin parçaları çin ürünü :D
Kaç yılında aldınız ?

İkisi de MSI fabrikası çıkışlı ama ben olsam monster tercih ederdim peşin fiyatına 12 taksit yapıyor

Klaus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Klaus
Msi tabi ki de

Sami Järvi

80+ Silver
Biliyorum hocamda böyle msi tek atar gibi cümleler kuranların sebeplerini merak ediyorum.
MSI çok kaliteli bir şirket ondan ama bilmiyorlar ki monster da attığınız üründe MSI kasasına logosunu basıyor aynı mal birinde monster diğerinde MSI yaziyor

Vision

80+
MSI çok kaliteli bir şirket ondan ama bilmiyorlar ki monster da attığınız üründe MSI kasasına logosunu basıyor aynı mal birinde monster diğerinde MSI yaziyor
Aynı mal olsa bir şey demeyeceğim Monster'ın kasası 2 kalem üstün Alpha'dan, 3060'ta rx6600m'den daha güçlü.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Cihan Duman
Tulpar almadım a7 v2.5 aldim

Kaç yılında aldınız ?

İkisi de MSI fabrikası çıkışlı ama ben olsam monster tercih ederdim peşin fiyatına 12 taksit yapıyor
2019da aldım 2020de sattım, 1000TL zarar ettim ama kurtulduğum ve bir daha monster kronik acısı çekmeyeceğim için değdi.

AydNn

80+ Bronze
Msi bir kere monster ile karşılaştırılamaz, Vestel ile Apple gibi
Hayır redmi vs Xiaomi gibi aynı fabrika çıkışlı farklı marka üzerinde MSI logosuna para vermek istiyorum diyor isen rtx 3060dan vazgeçebilirsin

Bilmiyor isen cahil cahil konuşma 15fpsden fazla fark eder rtx

Monsterin parçaları çin ürünü :D
MSI da Çin'de üretilip aynı fabrika çıkışlı olduğu için Çin'deki MSI fabrikası sıkıntı değil

Ayrıca monsterin müşteri hizmetleri kötü neden msi varken logo basılmış msi alayım?
Trde ki en iyi laptop müşteri hizmetleri monsterda

Bazı Vestel modellerinde güzel özellikler var ama yinede Apple ile karşılaştırılamaz bu da aynı şekil. Daha yüksek özellikli diye hurda almam.
HURDA ile Msi aynı fabrika çıkışlı fanboyluk yapma net monster daha iyi soğutma olarak ekran kartı olarak her şeyde daha iyi

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Cihan Duman
Hayır redmi vs Xiaomi gibi aynı fabrika çıkışlı farklı marka üzerinde MSI logosuna para vermek istiyorum diyor isen rtx 3060dan vazgeçebilirsin

Bilmiyor isen cahil cahil konuşma 15fpsden fazla fark eder rtx

MSI da Çin'de üretilip aynı fabrika çıkışlı olduğu için Çin'deki MSI fabrikası sıkıntı değil

Trde ki en iyi laptop müşteri hizmetleri monsterda

HURDA ile Msi aynı fabrika çıkışlı fanboyluk yapma net monster daha iyi soğutma olarak ekran kartı olarak her şeyde daha iyi
:D sen nasıl bir monster fanboyusun, para falan mı alıyorsun monsteri savunup reklamını yapmak için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,960
Üyeler
142,062
Son üye
Zaza162116
Top Bottom