Neler Yeni

Msi Opti̇x G241 Mi̇/ Samsung Odessey G3 Mü?

MSI OPTİX G241 Mİ/ SAMSUNG ODESSEY G3 MÜ?

• MSI optix g241

Oylar: 10 90.9%
  • Samsung ODESSEY g3

Oylar: 1 9.1%

• Oy kullanan toplam üye
    11

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Soru başlıkta beyler hangisi alınır?

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Emre Erkan Aydın
msi 24 inc ips ama pivot yok samsung 27 inc ve pivot ben ips seçerdim ama siz büyük ekran ve pivot isterseniz samsung alın

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
Efe
msi 24 inc ips ama pivot yok samsung 27 inc ve pivot ben ips seçerdim ama siz büyük ekran ve pivot isterseniz samsung alın
27 inç değil, bilmediğin konu hakkında konuşma. hem 24 inç modeli var hem 27, ama sıkıntı şurda g3 en çok ghostingi olan monitörlerden biri, yanlış bilgilendirme ve yönlendirme yapmayalım lütfen.

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Emre Erkan Aydın
27 inç değil, bilmediğin konu hakkında konuşma. hem 24 inç modeli var hem 27, ama sıkıntı şurda g3 en çok ghostingi olan monitörlerden biri, yanlış bilgilendirme ve yönlendirme yapmayalım lütfen.
ilk olarak belirtmediği için 27 inç üzerinden söyledim 2 olarak da ben samsungu veya msi önermedim 2 monitör arasında hangisini seçersiniz diye bir soru var ben de msi dedim sonuç olarak monitör önerisi istememiş ikisinin arasında kalmış

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
Efe
ilk olarak belirtmediği için 27 inç üzerinden söyledim 2 olarak da ben samsungu veya msi önermedim 2 monitör arasında hangisini seçersiniz diye bir soru var ben de msi dedim sonuç olarak monitör önerisi istememiş ikisinin arasında kalmış
27 inç olan modeli msi'a göre daha pahalı, belli ki bütçesi 2500 bandında, g3ü alıp pişman olan bir sürü kişi var, yanlış yönlendirmeye gerek yok, bilmiyorsanız hiç konuya mesaj atmayın daha iyi.

Cemrekrz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Cemre Karaöz
2500TL civarına LG 24GN600-B bakabilirsin.

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Emre Erkan Aydın
27 inç olan modeli msi'a göre daha pahalı, belli ki bütçesi 2500 bandında, g3ü alıp pişman olan bir sürü kişi var, yanlış yönlendirmeye gerek yok, bilmiyorsanız hiç konuya mesaj atmayın daha iyi.
sizde türkçe yok anladığım kadarıyla belki bütçe 3000tl 2 olarak ben samsung önermedim iki moniör arasında hangisini seçersiniz deniliyor tekrar söylüyorum iki monitör arasında hangisini seçersiniz söyleniyor çok bilmişlik taslamayın bütçe dahi belirtilmemiş konuda ya 2500tl ise diyorsunuz

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
Efe
sizde türkçe yok anladığım kadarıyla belki bütçe 3000tl 2 olarak ben samsung önermedim iki moniör arasında hangisini seçersiniz deniliyor tekrar söylüyorum iki monitör arasında hangisini seçersiniz söyleniyor çok bilmişlik taslamayın bütçe dahi belirtilmemiş konuda ya 2500tl ise diyorsunuz
iki monitörde 2500 bandında olduğu için öyle bir şey söyledim, samsungu seçme sebebiniz nedir peki?

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Emre Erkan Aydın
iki monitörde 2500 bandında olduğu için öyle bir şey söyledim, samsungu seçme sebebiniz nedir peki?
iki monitör arasında msi ın ips terich ederim diyorum zaten pivot istiyorsa samsungu alın diyorum 2 si arasında kaldığı için söylüyorum sonuç olarak benden farklı bir öneri istemiyor 2 si arasında birini seçerseniz hangisi olur diyor msi ips öneriyorum sizin için pivot önemliyse 27 inç olduğunu düşünerek samsungu alabilirsiniz dedim samsungu önerdiğim falan yok yani 2 arasında hangisi size hitap ediyorsa onu alabilirler

Top Bottom