Neler Yeni

MSI Optix G24C6 monitörü ikinci el buldum almalı mıyım?

Cyflymder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Kemal
Bütçe
2900
Selamlar forum kullanıcıları
Ben 17000 k sistem topluyorum butcem o kadar. E haliyle de monitöre para yetistiremedim ikinci el sitelerinde msi optix g24c6 monitörü 2900 tl ye buldum sizce almalı miyim sıfırı 4200 tl civarı
Bu monitörü kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? ghosting sorunu falan yaşar mıyım? Elimde pek de bir seçecek yok ama bu fiyata önerebileceğiniz monitör varsa önerileri beklerim

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,283
İsim
SEYF
Selamlar forum kullanıcıları
Ben 17000 k sistem topluyorum butcem o kadar. E haliyle de monitöre para yetistiremedim ikinci el sitelerinde msi optix g24c6 monitörü 2900 TL ye buldum sizce almalı miyim sıfırı 4200 TL civarı
Bu monitörü kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? ghosting sorunu falan yaşar mıyım? Elimde pek de bir seçecek yok ama bu fiyata önerebileceğiniz monitör varsa önerileri beklerim
Kanka ben iki gün önce sıfırını 2960 TL ye aldım. Güzel monitör. Pivot özelliğini insan arıyor. Hoparlör yok monitörde haberin olsun. Asus Tuf Pivot özellikli IPS bulursan ondan almanı öneririm

masperv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
Muhammed
Geçen hafta perşembe ikinci el 2 ay kullanılmış LG UltraGear 24gn600 b aldım. 2250tl ye anlaştık 225tl de sahibinden komisyonu ödedim bana 2475 e geldi .Bence 2900 lira attığın monitör için yüksek.

Cyflymder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Kemal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka ben iki gün önce sıfırını 2960 TL ye aldım. Güzel monitör. Pivot özelliğini insan arıyor. Hoparlör yok monitörde haberin olsun. Asus Tuf Pivot özellikli IPS bulursan ondan almanı öneririm
Hoparlör olmaması kötü oldu.
Kanka sıfırını o fiyata nerden aldın ?
Ips olunca da fiyat artıyor

Cyflymder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Kemal
Gamemar.com dan kanka valla iyi denk geldi.
İyi almışsın knk hayırlı olsun
VA panel olduğu için tereddüt ediyorum acaba renklerde sıkıntı veya göze kötü gelme durumu oluyor mu video izlerken falan.
Bazı okuduğum ürün yorumlarında oyunlarda ghosting oluyor. Video izlerken renklerde yanıp sönme falan oluyor video izlenmiyor diyordu acaba öyle bir sıkıntı var mı ?
Cevaplarsan sevinirim 🙂

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
İyi almışsın knk hayırlı olsun
VA panel olduğu için tereddüt ediyorum acaba renklerde sıkıntı veya göze kötü gelme durumu oluyor mu video izlerken falan.
Bazı okuduğum ürün yorumlarında oyunlarda ghosting oluyor. Video izlerken renklerde yanıp sönme falan oluyor video izlenmiyor diyordu acaba öyle bir sıkıntı var mı ?
Cevaplarsan sevinirim 🙂
bendede aynı monitör var sorun varsa sorabilirsin. yanlarındaki malzeme kalitesi pek iyi değil gıcırdama sesi geliyor onu söyleyim

Cyflymder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Kemal
bendede aynı monitör var sorun varsa sorabilirsin. yanlarındaki malzeme kalitesi pek iyi değil gıcırdama sesi geliyor onu söyleyim
Dediğim gibi VA panel olduğu için renklerde video izlerken ve oyun oynarken bir sıkıntı oluyor mu ? Uzun saatler bakınca rahatsızlık veriyor mu ?

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,283
İsim
SEYF
Dediğim gibi VA panel olduğu için renklerde video izlerken ve oyun oynarken bir sıkıntı oluyor mu ? Uzun saatler bakınca rahatsızlık veriyor mu ?
Hocam benim ki IPS model mi farklı anlamadım. Va panel o kadar da kötü olmuyor da IPS bence çok daha güzel gösteriyor. Ve VA panel de ghosting mevcut evet

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,559
Üyeler
156,800
Son üye
eray41
Top Bottom