Neler Yeni

Çözüldü✓ Msi rtx 4050 45 watt mı hp victus 15 75 watt rtx 4050 mi almalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Özkan Marancı
Arkadaşlar msi rtx 4050 45 watt almayı düşünüyorum ama fps kaybı tek fan felan diye heryerde mesaj görüyorum hp victus 15 rtx 4050 75 watt ben kararsız kaldım hp victusun fan ve ısınma durumu nasıldır iyi diyen kötü diyen var kararsızım yardım edin

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Twitter
cagdasclbi
Facebook
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001
Arkadaşlar msi rtx 4050 45 watt almayı düşünüyorum ama fps kaybı tek fan felan diye heryerde mesaj görüyorum hp victus 15 rtx 4050 75 watt ben kararsız kaldım hp victusun fan ve ısınma durumu nasıldır iyi diyen kötü diyen var kararsızım yardım edin
4050 hp victus kullanıcısıyım :) istediğin soruyu sorabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Özkan Marancı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4050 hp victus kullanıcısıyım :) istediğin soruyu sorabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çoğu insan fazla ısınıyor diyor öyle fazla ısınma var mi yoksa normal bi gaming laptop gibi ortalama sıcaklık değerlerine mi sahip?

Bor4

80+ Bronze
75 w daha performanslı olur ısınma sorunları var galiba arkadaşa sormaniz en mantıklısı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Özkan Marancı
Birde sizce hp victus kullanışlı mı tuşları olsun ekranı olsun hangisini almakta kararsız kaldım hp daha iyi sanki tek ısınma fazla diyolar o aklımda kaldı aydınlatırsanız beni sevinirim😁

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Twitter
cagdasclbi
Facebook
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001

Çoğu insan fazla ısınıyor diyor öyle fazla ısınma var mi yoksa normal bi gaming laptop gibi ortalama sıcaklık değerlerine mi sahip?
Valla hocam oynadığım oyunlarda laptop dizimde iken ısınabiliyor çünkü hava akışı sağlanamıyor. Ekran kartı anlık 95 89 derece arasında seyrediyor fakat masada laptop standında iken (soğutucusuz stand) gördüğüm ortalama ısı 85 derece civarı.
Isı dışıda laptop kullanımından gayet memnunum fakat 2 usb yeri olduğu için şikayetçiydim. Type-c usb hub alıp bu problemin önüne geçtim. Oyun oynarken kulaklığım olduğu için fan sesi olarakta rahatsızlık duymuyorum. Klavyesi gerçekten çok güzel ve estetik :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Özkan Marancı
Valla hocam oynadığım oyunlarda laptop dizimde iken ısınabiliyor çünkü hava akışı sağlanamıyor. Ekran kartı anlık 95 89 derece arasında seyrediyor fakat masada laptop standında iken (soğutucusuz stand) gördüğüm ortalama ısı 85 derece civarı.
Isı dışıda laptop kullanımından gayet memnunum fakat 2 usb yeri olduğu için şikayetçiydim. Type-c usb hub alıp bu problemin önüne geçtim. Oyun oynarken kulaklığım olduğu için fan sesi olarakta rahatsızlık duymuyorum. Klavyesi gerçekten çok güzel ve estetik :)
Teşekkürler msi sipariş vermiştim yarın gidip vatan bilgisayardan iptal ettiricez yerine hp victus 15 i5 13500h rtx 4050 alıcaz. öyle fazla ısınma sorunu yoksa sorun olmaz. zaten valorant tarzı oyunlar oynuyorum çok ısıncağını düşünmüyorum yardımın için teşekkürler stresim kayboldu 🙂

TİTAN.

80+ Platinum
Fiyatına göre değişir istersen bi link at

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Twitter
cagdasclbi
Facebook
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001
Teşekkürler msi sipariş vermiştim yarın gidip vatan bilgisayardan iptal ettiricez yerine hp victus 15 i5 13500h rtx 4050 alıcaz. öyle fazla ısınma sorunu yoksa sorun olmaz. zaten valorant tarzı oyunlar oynuyorum çok ısıncağını düşünmüyorum yardımın için teşekkürler stresim kayboldu 🙂
Ne demek :) hayırlı olsun şimdiden

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Bu daha iyi olur islemcisi i7 13700H'a benzer gucte hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Özkan Marancı
Fiyatına göre değişir istersen bi link at

Bu daha iyi olur islemcisi i7 13700H'a benzer gucte hocam.
Vatandan mağazaya gidip aldım orda kalmadığı için başka ilden getittirceklerdi bende iptal ettircem. herhalde vatandan alıp iptal ettireceğim için vatandan yine alabilirim ödemesini yaptık çünkü.

Son düzenleme:

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Vatandan mağazaya gidip aldım orda kalmadığı için başka ilden getittirceklerdi bende iptal ettircem. herhalde vatandan alıp iptal ettireceğim için vatandan yine alabilirim ödemesini yaptık çünkü.
Parasını alabiliyorsan şunu alman çok daha iyi olur

TİTAN.

80+ Platinum

Bu fiyatlar 4060 bulabilirsin neden 4050 alıyorsun ki

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,389
Üyeler
157,064
Son üye
enr244sr
Top Bottom