Neler Yeni

MSI RTX 4070 Tİ GAMİNG X Fiyat Sorunu

ConquerorXIV

80+ Gold
Emin değilim, güvenilir ise buradan satın alacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakart MSI o yüzden MSI olmasını istiyorum ekran kartımın.
benimde anakart msı idi yine de bu kartı aldım. xlr8 msı dan daha iyi. şuan aynı fiyat da olsalar ben yine xlr8 alırım

murat95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Murat Zorlu

Bu ürün, bu parayı hak eder mi? 16GB versiyon.
kesinlikle etmez.

Gaming x kullanıyorum çok güzel kart kaliteli ve buz gibi çalışıyor. Linkteki siteyi ilk kez duydum ve açıkcası güvenemedim. Ay başı hepsiburada da 26k ya satılmıştı gaming x modeli. Belki yine benzer bir indirim olabilir. Eğer hemen alacaksanız arkadaşların attığı pny kartı alabilirsiniz.
25 - 26k civarına düşerse hemen alıcam inşallah denk gelirim indirime.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
689
İsim
Furkan
benimde anakart msı idi yine de bu kartı aldım. xlr8 msı dan daha iyi. şuan aynı fiyat da olsalar ben yine xlr8 alırım
PNY SOĞUTMA PERFORMANSI OLARAK GÜZEL AMA YAZILIM KONUSUNDA GERİDE DİYE DUYDUM YABANCI VİDEOLARDAN V.S FORUMLARDAN

ConquerorXIV

80+ Gold
PNY SOĞUTMA PERFORMANSI OLARAK GÜZEL AMA YAZILIM KONUSUNDA GERİDE DİYE DUYDUM YABANCI VİDEOLARDAN V.S FORUMLARDAN
yanlış duymuşsun o zaman şuan kullanmakta olduğum kart yazılımı da gayet stabil

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Çağatay
XLR8, MSI'dan daha iyi.
1692610974678.png

Mavi renk MSi Gaming x Trio , Kırmızı Renk Pny xlr8... Aynen aynen rog rakibi kardeşim. Gaming x trio ile ventusu karıştırma.

ConquerorXIV

80+ Gold

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Çağatay

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,373
İsim
kilan embappe
GAMİNG X 4070 Tİ a bütçe varsa bence bunu al

Ve XLR8 ROG rakibi bir karttır.

karsılastırma.PNG

Dikkatli bakarsanız XLR8'in hayvani iyi bir soğutmaya sahip olduğunu anlayabilirsiniz.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
689
İsim
Furkan
GAMİNG X 4070 Tİ a bütçe varsa bence bunu al

Ve XLR8 ROG rakibi bir karttır.

Alıntıyı görüntüle

Dikkatli bakarsanız XLR8'in hayvani iyi bir soğutmaya sahip olduğunu anlayabilirsiniz.
soğutma açısından sadece rog rakibi olarak söylüyorsunuz ama her şey soğutma değil yani. malzeme kalitesi uzun kullanımda soğutma performansı. + oc yapıldığındaki soğutma + fanlarının full hızdaki ses performansı + mhz değerleri + pixel oranu v.s birsürü şey var. sadece soğutma olarak rog ile kıyaslanmamalı bence

Esca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Can ŞİMŞEK
Arkadaşlar MSI RTX 4070 Tİ GAMİNG X model ekran kartını 1 haftadır izliyorum ancak fırsatçı siteler 30k'nın altına düşürmüyorlar. 9 Ağustos tarihinde 26k civarını görmüş kart, haliyle önümüzü de göremiyoruz ama bütün sistemi topladım sadece ekran kartım kaldı.
Bir site buldum yurtdışı sizce güvenilir mi buradan belki alabilirim. Bunun dışında ne önerirsiniz?

https://vaosia.com/product/msi-gefo...Lcb-ZStj7E5gtp_V80pJWg9NnANmx6V9FX4GFAhaVv8WQ
gaming x almanı tavsiye etmem ben aldım geri iade ettim karta hiç özenmemişler rgb leri bile çok cansız renk değişimlerinde donarak değişiyor.
alacaksan zotac airo felan al

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Çağatay
soğutma açısından sadece rog rakibi olarak söylüyorsunuz ama her şey soğutma değil yani. malzeme kalitesi uzun kullanımda soğutma performansı. + oc yapıldığındaki soğutma + fanlarının full hızdaki ses performansı + mhz değerleri + pixel oranu v.s birsürü şey var. sadece soğutma olarak rog ile kıyaslanmamalı bence
Onlara göre rog rakibi :) Suprim X ve Rog a kafa tutamayacak kartları rakip sayıyorlar onu da soğutma performansına bakarak. Ürünün performans durumunu atıyoruz ama anlamıyorlar :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,811
Üyeler
152,339
Son üye
cb_74
Top Bottom