Neler Yeni

Öneri MSI SUPRIM 3070Ti 13,999TL!!!!

Raichu93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Atakan AKKUŞ
İlgilendiği Kategoriler
Age of Empires 1-2-3-4 ve Age of Mytholgy serileri.
Instagram
legendeliteteacher05
İkinci el de elimizde patlayacak sonra ısı değerleri yüksek çıkacak sonra ağlayacağız performans düşük diye ?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,887
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
İkinci el de elimizde patlayacak sonra ısı değerleri yüksek çıkacak sonra ağlayacağız performans düşük diye ?
Test etmeden alma kanka zor değil. Bir de ısıdan dolayı düşüş 90 derecede falan olur ki sen de o kartı aldıysan ya o kartı almayı hakediyorsun ya da gpu kullanmayı haketmiyorsun demek

Raichu93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Atakan AKKUŞ
İlgilendiği Kategoriler
Age of Empires 1-2-3-4 ve Age of Mytholgy serileri.
Instagram
legendeliteteacher05
Test etmeden alma kanka zor değil
Valla o konuda bilgim yok adam akıllı kutulu faturalı garantili almak lazım zart zurt sorunlarla , problemlerle uğraşmak istemiyorum ya aldım mı tank gibi alacağım zaten .

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
Kardeşim her şeyin fiyatına akakçeden bakmayı iyi biliyorsunuz şuan en düşük fiyatı 22 bin değil mi ? Bu forumun ke
Akakce uzerinden bakmadim bakmamada gerek yok piyasasini biliyorum baslikta anlamiszca kos hadi yapis gibi seyler yazmissin piyasayi bilmedigin belli 24 k ya sen onu aliyorsan birsey diyemem tabi
ğerlendiriyor onu da eleştirebilirsin istersen ama tabii öyle bir cesaretin olduğundan şüpheliyim
Boyle anlamsiz bir paylasim yapsa elestirim ne cesaretinde bahsediyorsun anlamadim herkes de elestirir ki elestiriliyorda goruyorum kimse elestirilmez degil

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
.
İnsanlar ikinci ele niye 14 bin veriyor bana da bu saçma geliyor. Sıfır ile ikinci el arasında fark yokmuş gibi davranılıyor nasıl kullanıldığını o kullanıcıdan başka kimse bilemez. Orada testte sorun çıkarmayıp 1 hafta sonra arıza verdiğinde kiminle muhattap olacaksınız? Para kolay kazanılmıyor, karşıda muhatap olmalı.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
çıkarmayıp 1 hafta sonra arıza
0 aldiginda da sorunsuz olmuyor 0 alipda sorun yasayan cok kisi gordum
Garanti vs dersen tr de o kadar umursamazlarki aldigin yere gonderiyon onlar teknik servise kim ise sorumlu ona onalarda ilgilenmiyor
Kendi yasadigim birseyden ornek vereyim yeni xbox gamepad 9.nesil aldim itopyadan itopya biz bakmiyoruz xbox ile gorusun diyor trde xboxin birseyi yok kayit aciyon bekliyom 2 haftador oyle urun cop oldu ama dersen 2 iki yil garantili vs yersen ve boyle coook sorun yasayan gordum

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
.
0 aldiginda da sorunsuz olmuyor 0 alipda sorun yasayan cok kisi gordum
Garanti vs dersen tr de o kadar umursamazlarki aldigin yere gonderiyon onlar teknik servise kim ise sorumlu ona onalarda ilgilenmiyor
Kendi yasadigim birseyden ornek vereyim yeni xbox gamepad 9.nesil aldim itopyadan itopya biz bakmiyoruz xbox ile gorusun diyor trde xboxin birseyi yok kayit aciyon bekliyom 2 haftador oyle urun cop oldu ama dersen 2 iki yil garantili vs yersen ve boyle coook sorun yasayan gordum
Sıfır üründe sorun yaşama ihtimalin mi daha yüksek 2. el mi? Çok basit. Fabrikasyon bir sorun olmadığı sürece sıfır ekran kartında sorun yaşama ihtimalin düşük.

Maykıl

80+ Silver
her indirim konusunda olduğu gibi amd kart atılmış saçma
2. el denmiş 0 kartla 2. el kart bir tutulmuş

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,887
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
her indirim konusunda olduğu gibi amd kart atılmış saçma
2. el denmiş 0 kartla 2. el kart bir tutulmuş
Saçma değil günümüzde olması gereken. Şu dönemde 0 kart almak çok saçma veya çok daha güçlüsü varken güçsüz kartı almakta öyle

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,101
Üyeler
140,768
Son üye
BJKLİ TARİHÇİ
Top Bottom