Neler Yeni

MSÜ Kara Ast. MYO'da Birlik Seçimi

semhrfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Semih
selamlar kamyo'ya girmek istiyorum ama bu soruyu düşünüyordum hep kamyoya girer girmez mi birlik seçiyosunuz yoksa 2 yılın sonunda sizi kafalarına göre birliğe mi atıyolar

Pukiina

80+ Bronze
selamlar kamyo'ya girmek istiyorum ama bu soruyu düşünüyordum hep kamyoya girer girmez mi birlik seçiyosunuz yoksa 2 yılın sonunda sizi kafalarına göre birliğe mi atıyolar
Hocam son sene belli oluyor o üst katta komşumuzun oğlunun bu yıl belli oldu kardeşim de MSÜ ye bağlı tıpı bitirdi bu yıl. aynı şekilde oda son sene mezun olmadan 2 ay önce belli oldu. Bunların hepsi kura sistemi ile belirleniyor zaten

semhrfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Semih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam son sene belli oluyor o üst katta komşumuzun oğlunun bu yıl belli oldu kardeşim de MSÜ ye bağlı tıpı bitirdi bu yıl. aynı şekilde oda son sene mezun olmadan 2 ay önce belli oldu. Bunların hepsi kura sistemi ile belirleniyor zaten
şansına göre mi yani piyade de çıkabilir muhaberede

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Muhtemelen piyade komando çıkar.

Pukiina

80+ Bronze
şansına göre mi yani piyade de çıkabilir muhaberede
Hocam o konuda tam bilgi sahibi değilim dediğim gibi görev yeri kura
le belirleniyor okul bitince 2 ay sonra samsuna gidiyorlar ardından da asıl görev yeri neresi çıkarsa oraya çocuk subay olarak mezun oldu ( her iki kişi de, biri düz subay biri subay hekim).

Wapeir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ensar AYDIN
Instagram
ensara_ydn
Steam
!WhinchesTR!
Dostum okula girdikten sonra akedemik bölüm seçerken seçiyorsun (diğer arkadaşın dediği kura sistemini hiç duymadım) puanına göre seçiyorsun mesela en yüksek puanlı olan istihbarat en düşük puanlı olan ise tahmin edebileceğin gibi piyade bunların haricinde tankçı topçu hava savunma gibi birsürü sınıf var intibak sonrası seçiyorsun yanlış bilmiyorsam ilk yıl sonu da olabilir ama seçtiğin akademik bölümün etkisi oluyor çünkü elektrik seçen biri piyade değil hava savunma veya muharebe destek sınıflarından birine geçer
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunlarda kara astsubay bölümleri

Ekler

• Screenshot_2024-08-02-16-18-47-285_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-08-02-16-18-47-285_com.android.chrome.jpg
    722.7 KB · Hit: 8
Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,628