Neler Yeni

Muay Thai ekipman için yardım. (kaval koruyucu, eldiven)

SpotnetMy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Oktay Yüce
Muay thai için ekipman bakıyorum. ağızlık venum seçtim fakat kavalda ve eldivende kararsızım. Kavalda şu modeller arasında kaldım dragon olan Bella sportstan 1550tl. diğeri ise venum 2200tl fiyat farkı çok önemli değil kaliteli ve daha iyi olanı tercih ederim baktığımda venum çok daha bilindik bir marka ama dragon olanda dışta ekstra sert bir katman içinde ise kalın bir doktu var venumda ise tek yumuşak katman gibi gözüküyor bir tavsiyeniz var mıdır. Son olarak eldivende Muay Thai için bir eldiven istiyorum önerileriniz var mıdır?

shopping.jpeg
Ekran Resmi 2024-02-25 15.42.20.png

Mergen

80+ Bronze
Diğer marka için bişey diyemem fakat dragon gayet iyidir hep onu kullanırdık.
Eldiven için bütçe nedir ?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Muay thai için ekipman bakıyorum. ağızlık venum seçtim fakat kavalda ve eldivende kararsızım. Kavalda şu modeller arasında kaldım dragon olan Bella sportstan 1550tl. diğeri ise venum 2200tl fiyat farkı çok önemli değil kaliteli ve daha iyi olanı tercih ederim baktığımda venum çok daha bilindik bir marka ama dragon olanda dışta ekstra sert bir katman içinde ise kalın bir doktu var venumda ise tek yumuşak katman gibi gözüküyor bir tavsiyeniz var mıdır. Son olarak eldivende Muay Thai için bir eldiven istiyorum önerileriniz var mıdır?

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Taekwondo yaparken kavallıkları hep dragon alırdık, daha doğrusu tüm ekipmanları. Venumu bilmiyorum. Dragoslarım baya yıllarca gitti yani 4 yıl kullandım sporu bıraktım yine hala yaşıyorlar :D.

SpotnetMy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Oktay Yüce
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Diğer marka için bişey diyemem fakat dragon gayet iyidir hep onu kullanırdık.
Eldiven için bütçe nedir ?
yani 3000tl geçmemesi güzel olur. venum bu arada ufcde kullanılır iyi markadır.

Mergen

80+ Bronze
yani 3000tl geçmemesi güzel olur. venum bu arada ufcde kullanılır iyi markadır.
Model olarak everlast in core 2 ve pro style eldivenlerini çok beğenmiştim. Adidas adih80 diye bi model de vardı sanırsam ismini yanlış hatırlıyor olabilirim o da çok güzeldi gerçekten. Bilinen modeller zaten.

SpotnetMy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Oktay Yüce
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Model olarak everlast in core 2 ve pro style eldivenlerini çok beğenmiştim. Adidas adih80 diye bi model de vardı sanırsam ismini yanlış hatırlıyor olabilirim o da çok güzeldi gerçekten. Bilinen modeller zaten.
bunlar boks eldivenine benziyor

Top Bottom