Neler Yeni

Müzik Hakkında Her şey

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Enstrüman çalmak isteyenler, müzikle ilgili öneri isteyenler, müzik aletleriyle ilgili öneri, alınabilir ilan veya ürün linki isteyenler bu konuda sorularını sorup cevaplarını alabilirler.

Son düzenleme:

marilyn

80+ Silver
Enstruman çalmak isteyenler, müzikle ilgili öneri isteyenler, müzik aletleriyle ilgili öneri ve alınabilir ilan veya ürün linki isteyenler bu konuda sorularını sorup cevaplarını alabilirler, Forumda müziğe ilgi duyan bir kitle var ortaya çıkarmak istiyorum.
ince penalar hızlı rifflerde hemen toz oluyor kalın penalar ilede riff de pena elinden fırlıyor kaliteli ince pena öneriniz varmı bi kere vereyim daha para vermiyeyim

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Mehmet Emin Güneşli
ince penalar hızlı rifflerde hemen toz oluyor kalın penalar ilede riff de pena elinden fırlıyor kaliteli ince pena öneriniz varmı bi kere vereyim daha para vermiyeyim
Tırnağınla çalabiliyor musun?

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Enstruman çalmak isteyenler, müzikle ilgili öneri isteyenler, müzik aletleriyle ilgili öneri ve alınabilir ilan veya ürün linki isteyenler bu konuda sorularını sorup cevaplarını alabilirler, Forumda müziğe ilgi duyan bir kitle var ortaya çıkarmak istiyorum.
Dunlop'ınkiler iyi oluyor. Bende Dunlop'ın Tortex serisinin 0.60 mm'lik olan versiyonu var. Aslında normalde her ne kadar kalın pena tercih etsem de arada sırada bununla da çalıyorum ve gayet işimi görüyor. Hızlı şeyler çalarken sıkıntı yaratmıyor.

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Mehmet Emin Güneşli
elektro gitar çalıyorum ve sadece 2 tel ile işim var tüm telleri kullanabileceğim bir müzik çeşidinde sorun olmaz tabii ki

klasik akustik haricinde tırnaklarım ile gitar çalmıyorum
Pena şart o zaman. Gitar hocam tırnak uzatıp tırnağıyla çalıyordu.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,067
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bende şarkı söylüyorum kendi çapımda arkadaş ortamında vs sesim beğeniliyor bir gün bu cevheri bende çıkaracağım ama şuan değil 😄

Zealist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Memet K.
Hocam Theremin çalmak istiyorum nasıl yapabilirim

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elektro Gitar almak isteyenler için bilgim dahilinde yardımcı olabilirim. @FronX hocam ile birlikte.

Zealist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Memet K.
Elektro Gitar almak isteyenler için bilgim dahilinde yardımcı olabilirim. @FronX hocam ile birlikte.

Helal olsun gayet güzel düşünceniz. O zaman ben de katkı koyayım. Profesyonel müzik sistemleri kullanımı bakımı onarımı eğitimi konusunda yardımcı olabilirim dileyene . 17 yıldır Live müzik sektöründe Tonmaisterlik yapıyorum bu konu hakkında merak edilen herhangi bir şey varsa sorabilirsiniz.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Helal olsun gayet güzel düşünceniz. O zaman ben de katkı koyayım. Profesyonel müzik sistemleri kullanımı bakımı onarımı eğitimi konusunda yardımcı olabilirim dileyene . 17 yıldır Live müzik sektöründe Tonmaisterlik yapıyorum bu konu hakkında merak edilen herhangi bir şey varsa sorabilirsiniz.
Süpersiniz hocam müteşekkirim. Amfi'ler hakkında bilginiz var mı acaba?

Zealist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Memet K.
Süpersiniz hocam müteşekkirim. Amfi'ler hakkında bilginiz var mı acaba?
tabi yardımcı olayım. hangi tarz için düşünüyorsunuz ? Lambalı lambasız kaç w ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hangi enstrüman için kullanılacak ve kullanılacak olan enstrümanın marka modelini de yazar mısın bakalım ağaç yapısına kadar

Keyfen

80+ Bronze
Selam, akustik gitar üzerine uğraşıyorum daha acemiyim 5-6 nota biliyorum internetten videolar felan görüyorum ancak birebir yapsamda aynı sesi alamıyorum veya zorlu akorlarda sorun yaşıyorum bir şekilde istediğim verimi alamıyorum, bana tavsiyeleriniz varmı

Top Bottom