Neler Yeni

müzik için rampage drop plus mı steelseries arctis 3 mü

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre Bağdatlı
baslar nasıl tatmin ediyor mu yoksa equalizer ayarı gerektiriyormu
Oyun oynadığım için genellikle bas kalitesini çok iyi anlayamam ama bana göre iyi. Equalizer ayarı yapmadım. Kutudan çıkardığım gibi taktım kullandım.

nmn54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Numan
hangisini almalıyım
Amacın müzik ise arctis 3 almamalısın pişman olursun. fakat arctis 3 ünde kendi avantajları var. rahatlık, dizayn, kalite vb...
Drop plus ında eksileri mevcut. en büyük eksisi bana göre yazılımı yok. kaliteli olduğunuda sanmıyorum.
Sen kendi kullanım amacını belirle ne istediğini düşün ona göre karar ver.
1-ne kadar süre oyun oynuyorsun ? 1-2 ? 3-4 saat ? 5-6 ? 7-8? yoksa daha fazlamı ?
2- kullanım amacın sadece oyun oynamak mı yoksa hem oyun hem müzik mi ?
3-dışarıda kullanmak istiyor musun ?
4- kaliteye senin için önemli mi yoksa bozulursa tekrar alırım diyenlerden misin ?
5- mikrofon senin için ne kdar önemli ?
bunun gibi kendi isteklerini oluştur cevapla her model için eksilerini artılarını düşün sonra sana en uygun olanı seç. umarım yardımcı olmuşumdur. hayırlı bayramlar.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Amacın müzik ise arctis 3 almamalısın pişman olursun. fakat arctis 3 ünde kendi avantajları var. rahatlık, dizayn, kalite vb...
Drop plus ında eksileri mevcut. en büyük eksisi bana göre yazılımı yok. kaliteli olduğunuda sanmıyorum.
1-ne kadar süre oyun oynuyorsun ? 1-2 ? 3-4 saat ? 5-6 ? 7-8? yoksa daha fazlamı ?
4- kaliteye senin için önemli mi yoksa bozulursa tekrar alırım diyenlerden misin ?
bunun gibi kendi isteklerini oluştur cevapla her model için eksilerini artılarını düşün sonra sana en uygun olanı seç. umarım yardımcı olmuşumdur. hayırlı bayramlar.
Yazılımı var Drop Plus'ın buraya basıp indirebilirsiniz, Eksisini söylersen sevinirim, Kaliteli bir kulaklık gayet tahat Cloud II'deki gibi proten yani hafızalı pedler kullanıyor ve ses yalıtımı da ses kalitesi de efsane. Mikrofon testine bakarsan dehşet bir şey.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
Her türlü SS. Öyle denmesinin sebebi fabrika ayarlarında yetmiyor, programla ayar yapınca çok iyi oluyor ama.

soyluadam

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Rampage drop plus daha iyi ses kalitesinde dostum.

nmn54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Numan
Yazılımı var Drop Plus'ın buraya basıp indirebilirsiniz, Eksisini söylersen sevinirim, Kaliteli bir kulaklık gayet tahat Cloud II'deki gibi proten yani hafızalı pedler kullanıyor ve ses yalıtımı da ses kalitesi de efsane. Mikrofon testine bakarsan dehşet bir şey.
Ben kulaklığı kullanmadım inceleme videosunda yazılımının olmadığı belirtiliyordu. Bence yazılımı olmayan 7.1 li kulaklık saçma. Ben sitesindede göremedim tekrar kontrol ederek almanızı öneririm. Neticede yazılım önemli. Baştada dediğim gibi ss arctis 3 tavsiye etmiyorum. Yani sana tavsiye etmiyorum. Müzik de dinlemek istiyorsun o yüzden. incelemesinde mikrofon kalitesini bende çok beğendim. cloud 2 bir çok kişiye rahat gelsede bazı kullanıcalara uygun olmayabiliyor. Kafan büyük değilse sorun etme sıkıntı olmaz. Markanın kalitesine kefil olmasamda bu paraya alınabilecek herşeyin olduğu tek kulaklık. Ben kuzenime hs35 aldırdım. daha gelmedi. onun ihtiyaçları farklıydı. sen dolu dolu bişey arıyorsun anladığım kadarıyla. kaliteden feragat edeceksin artık ne zaman bozulursa şansına. ama gerçekten rampage markasını kalitesiz buluyorum. 5 ay kadar önce kuzenim mekanik klavye almış rampage geçen gün yön tuşlarının 1 tanesinin ışığı söndü. yön tuşlarıda klavyede neredeyse en az kullanılan tuşlar. Karar senin inşallah memnun olacağın bir tercihte bulunursun hayırlı olsun şimdiden.

KG68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Kerem gül
En fazla 4 saat oyun oynarım
Kullanım amacım hem oyun hem müzik
Dışarıda kullanmak istiyorum
Kaliteli bir şey olsun
Mikrofon önemli değil harici mikrofonum var
Bu yazdıklarıma göre kulaklık önerir misiniz? zaten pek ansmadiğim için buraya yazdim
Cevabınızı bekliyorum

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
En fazla 4 saat oyun oynarım
Kullanım amacım hem oyun hem müzik
Dışarıda kullanmak istiyorum
Kaliteli bir şey olsun
Mikrofon önemli değil harici mikrofonum var
Bu yazdıklarıma göre kulaklık önerir misiniz? zaten pek ansmadiğim için buraya yazdim
Cevabınızı bekliyorum
Madem dışarıda da kullanacaksın HS35 ya da Arctis 1 al. Drop Plus bunlardan iyi ama dışarıda kaba durur.

KG68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Kerem gül
Madem dışarıda da kullanacaksın HS35 ya da Arctis 1 al. Drop Plus bunlardan iyi ama dışarıda kaba durur.
Yani drop plus güzel ama ss arctis 3 alırsam ve ayar yaparsam drop plustan güzel olur öylemi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,195
Üyeler
140,614
Son üye
Powder
Top Bottom