Neler Yeni

Multiplayer oyun önerisi

Yigkikt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yiğit
Peki battlefield tarafındaki düşüncen nedir, ben bf 1 için konuşuyorum oyuncusu her ne kadar daha fazla olsa bile eski temalar beni hiç çekmiyor, o silahı BF 3-4'teki gibi holo sight, acog sight gibi eklentiler takıp oynamak bana daha iyi keyif veriyor o yüzden yoksa kötü bir oyun olduğunu düşünmüyorum.
Hocam ben bf oyunlarının hikaye kısmını oynayıp bıraktım bf3 hariç diğer bf oyunlarının multiplayerı beni bir türlü sarmadı. Bf3 multisi çok güzeldi. Şimdiyse arada arkadaşlarla cod warzoneda DMZ modunu oynuyoruz bizi bir kaç saat çok güzel eğlendiriyor.

arturo

80+ Silver
Selam, kuzenimle birlikte oynayabileceğimiz multiplayer oyun öneriniz var mıdır?
Valorant, LoL gibi Free to play oyunlar değil örneğin biz önce Ready or Not düşünüyorduk fakat oyun sürekli aynı tansiyonda diyerek (yani her oyuna girdiğimizde yavaş hantal şekilde sızma olayından bahsediyorum) BF 2042'ye kaydık bir iki forumda da oyunun kötü olduğu yönde şeyler okudum her ikimiz de BF 3 ve 4'ü Online olarak oynamış insanlarız. Kendisi BF 1 oynayalım diyor fakat eski tema beni pek çekmediği için ve en son 2042 çıktığından dolayı ben onu oynayalım diyorum. Tabii her ikimizde de GTA 5 Dying Light gibi oyunlar da var fakat ben şu an RPG türüne doyduğum için biraz da FPS tarzı bir şey oynayalım istiyorum. Son olarak Cold War oynayalım demişti kendisi fakat Steam de 330 lira gibi bir fiyata satıldığı için ben de dedim ki o fiyata iki tane Battlefield 2042 alır takılırız diye bir öneride bulundum.
Dont starve together

Lydian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
serhat yavuz
Hocam ben bf oyunlarının hikaye kısmını oynayıp bıraktım bf3 hariç diğer bf oyunlarının multiplayerı beni bir türlü sarmadı. Bf3 multisi çok güzeldi. Şimdiyse arada arkadaşlarla cod warzoneda DMZ modunu oynuyoruz bizi bir kaç saat çok güzel eğlendiriyor.
Özellikle free to play önermeyin dedim konunun başında.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dont starve together
Tam olarak mantığını çözemedim bu oyunun biraz bahsedebilir misin yahu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,379
Üyeler
154,567
Son üye
Worrx