Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥 🔥 🔥 🔥 N11 ALT LİMİTSİZ KUPON KODU AKTİF 40TL! 🔥 🔥 🔥 🔥

CptSpork

80+ Bronze
bu n11 ne garip site arkadaş, böyle bi kampanya mı olur :D

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Peki neden 40 özellikle

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,738
İsim
Eren Yeager
Peki neden 40 özellikle
N11 müşteri hizmetlerini aradım ve bu soruyu detaylı bir şekilde sordum onlarda bilmediklerini ve çok merak ettiklerini söyleyip bana geri döneceklerini söyledi bende bekleyemem dedim ve ısrar ettim onlarda merkezde ki patronlarını aradılar ve beni bağladılar kendisine de aynı soruyu sordum ve bilmediğini onunda çok merak ettiğini söyledi neden 40 neden 45 değildi diye o da asıl güney Kore’de ki büyük patronu aradı ona sordu o ise 그게 우리가 원했던 거야 böyle bir cevap verdi anlamadık ikimizde ama sanırım mantıklı bir cevaptı

GirayHan

80+ Gold
N11 müşteri hizmetlerini aradım ve bu soruyu detaylı bir şekilde sordum onlarda bilmediklerini ve çok merak ettiklerini söyleyip bana geri döneceklerini söyledi bende bekleyemem dedim ve ısrar ettim onlarda merkezde ki patronlarını aradılar ve beni bağladılar kendisine de aynı soruyu sordum ve bilmediğini onunda çok merak ettiğini söyledi neden 40 neden 45 değildi diye o da asıl güney Kore’de ki büyük patronu aradı ona sordu o ise 그게 우리가 원했던 거야 böyle bir cevap verdi anlamadık ikimizde ama sanırım mantıklı bir cevaptı
AHAHADHDH :kekw: :kekw:

Rudiarius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Samet Yılmaz
Bir mousepad alayım dedim 2dir kupon bitip geçersiz oluyor sepette hazır bekliyorum artık tekrar gelirse alacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,146
Üyeler
156,295
Son üye
kadiirhasan
Top Bottom