Neler Yeni

NASIL BİR mouse ALMALIYIM

swnxqc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Harun Önder
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan

Myzex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Can-Sağlam
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri
iyi mi bilmem ama bu fiyata msi.
Bu mouse'u kullanan çoğu kişi pişman sensörü optik değil lazer olduğu için sıkıntı yaratıyor

Myzex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Can-Sağlam
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri
AOC ile Claws-s arasında kaldım hangisi daha iyidir
AOC pixart paw-3325 sensör kullanıyor sıkıntı yaratmaz eğer birde yazlım ve rgb takıntınız var ise yazlım ve rgb konusunda da iyi bir mouse

hard rp

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Enes
AOC pixart paw-3325 sensör kullanıyor sıkıntı yaratmaz eğer birde yazlım ve rgb takıntınız var ise yazlım ve rgb konusunda da iyi bir mouse
Claw's daha hoşuma gitti ama sensörü kötü diyorlar

Myzex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Can-Sağlam
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri

setgame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erdem
Hocalarım bütçem 300tl daha çıkmaz şuan kullandığım mouse everest 100 TL civarı danik bişey bu modele karar verdim hem 12800 dpı ve beyaz rgb de çok kaliteli olduğunu söyluyorlar sizce ne yapmalıyım
Bu ürünü yeni yıl girmeden almıştım. 260 TL idi sanırım. Yeni bir marka olduğu ve merak ettiğim için aldım. Markayı biraz araştırdım ama cok bir bilgi bulamadım. Sadece HB'de satılıyor. HB'nin bir markası olabilir mi? bilmiyorum. Normal şartlarda üst seviye bir mousem var. Alırken çok bi beklenti içine girmemiştim ama bence yeterli, hatta yazılımı da şaşırttı beni. Yakın çevremde uygun fiyatlı mouse soran arkadaşlarım için bu şekilde denemeleri sık sık yapıyorum. GTX kablosuz bir mouse almıştım mesela, onu da denedim. Ama crossfire modelini ben beğendim. Bu bütçelerde kesinlikle tavsiye ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,025
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom