Neler Yeni

🔥🔥NAYS FİZİKSEL KART ÇIKMIŞ!!🔥🔥

BGSGP

80+ Bronze
Böyle saçmalık görmedim. Nays fiziki kartımı soyadı bile benzemeyen başka birine vermişler bu nasıl olabiliyor. Kartı kapatacam ama bu nasıl bir saçmalıktır bunu çözmeye çalışıyorum.
Alan şahısın adı soyadı var ama adresi verin diyorum müşteri temsilcisi veremeyiz diyor. Akşam akşam deli oldum 2 haftadır bekliyordum. İmza kod olmadan bir kredi kartı nasıl verilebilir bunu yapan kurye acemi mi?
O ne biçim bi olaymış? Apartmandan o kişiyi bir sorgulatsana, belki evde değilken öyle birisine vermişlerdir.

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Sinan
Biraz oldu çıkalı. Ben direkt sipariş vermiştim ama sebebi belli olmayan bir şekilde teslim edilemedi diye mesaj geldi. Müşteri hizmetleri de bilmiyor nedeni. Yeniden dağıtıma çıkarttılar. Muhtemelen pazartesi elimde olur.

BGSGP

80+ Bronze
Böyle saçmalık görmedim. Nays fiziki kartımı soyadı bile benzemeyen başka birine vermişler bu nasıl olabiliyor. Kartı kapatacam ama bu nasıl bir saçmalıktır bunu çözmeye çalışıyorum.
Alan şahısın adı soyadı var ama adresi verin diyorum müşteri temsilcisi veremeyiz diyor. Akşam akşam deli oldum 2 haftadır bekliyordum. İmza kod olmadan bir kredi kartı nasıl verilebilir bunu yapan kurye acemi mi?
Hocam + olarak bence sanal kartınızı da kapayıp, bu olayı müşteri hizmetlerine bildirip sanal kart numarasının değiştirilmesini talep edin. Çünkü fiziksel kart ile sanal kart numaranız aynı. CVV numarasında da her iki CVV ile alışveriş yapılabiliyor.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Ali
Siparişi ilk verenlerden birisiyim ve kargoya verildi mesajı haftaiçinde geldi. Ama karta dair bir şey yok 😅

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
ali
Geçen hafta sipariş ettim 2-3 güne geldi benimki yani beyaz renk orda güzel gözüküyoda gerçekte pek bi albenisi yok bence

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Kaan

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905

Este

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Bekir Eren Keskin
Bende de çıktı ama bence gerek yok nfc varken ihtiyaç olmuyor

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Talha Açıkgöz
Kullanım amacı zatne cashback umarım böyle olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne gibi + ları var peki kartın yani sanal olarak kullanmak yerine neden karta geçeyim
Hiçbir +sı yok 1.iş bankasına (atamın kurduğu bankaya) boş masraf 2.cüzdanda gereksiz yer kaplıyor 3.cvv kalıcı 4.fiziksel kartla yapabildiğim şeyleri telefondan zaten yapıyorsun

Ben almayacağım

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Umut Şener
Hangi kargo getiriyor bu kartı.Bana bugün geleceğiz dediler sonra teslim edemedik sonra getireceğiz dediler.Kartı duyurulduğu gün sipariş ettim

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Talha Açıkgöz
@samuraikek komik olan ne kral söyle bizde gülelim

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru