Neler Yeni

NAYS ile yaşadığım sorun..

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,703
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
QNB kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım özellikle yüklü miktarda para çekmek istediğimde 300-400 bin TL'ye kadar randevu almadan çekebiliyorum. Ziraat bu konuda tam bir fiyasko
Doğru dioyrsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
LazımDeğil
Bende amazondan aynı kampanya için 501'tl alışveris yaptım 150 TL geri gelicek galiba bekliyorum 😂

steam bana da aynısını yaptı . steam TL iken alışveriş yaptım sanki dolar üzerinden alıyormuş gibi kur farkı koydu . canlı destekle iletişime geçtim yurtdışı alışveriş dedi hatanın düzeltileceği iletti fakat çözüm bulunamadı. steam faturası TL cinsinden olay eylül ayında gerçekleşiyor. faturayı mail olarak ilettim yine çözüm bulunamadı . iş bankasına gitmem söylendi . nays pişmanlıktır.
bu olayı netflixte 1 kere yaşadım ekstra 10 20tl cekılmıstı şöyle 5 10 kere çektiler bişey yok arada 1 tanesin de oluyor işte ..
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam steam de geçerlimiydi ki o 100tl olayı bende hepsiburada da kullandım ulan ürün elime gelmeden geri iadeye gidiyor napcam bilmiyorum şikayet oluşturdum

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
LazımDeğil
Benim nays+Amazon 175tl geri geldi.
Steamdan elden ringi aldım 3 iş günü geçti gelmedi bugün talep açtım müsteri temsilcisinden bakalım çözceklermi sistemleri sıkıntılı yüzgöz oluyoz temsilciyle.

Top Bottom