Neler Yeni

NAYS ile yaşadığım sorun..

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,957
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
iş bankasından ben de memnunum da nays kullanmam bi daha. paparada steam cashback falan var mı ?

Papara'da bazen kişiye özel 250 TL limitli %10 cashback veriyor. Bu ay bana verdi. Ne alırsan al anında %10'luk kısım hesaba yatıyor.

1721

80+ Bronze
Papara'da bazen kişiye özel 250 TL limitli %10 cashback veriyor. Bu ay bana verdi. Ne alırsan al anında %10'luk kısım hesaba yatıyor.
steamde falan %10 veriyor ya o olayı sevmiyorum. 25 lira fazla veririm daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Allahtan yapikredi ziraatbankasi kuveyttürk fibabanka papara kartlarım var
ali koç başkanım elimizden tutar merak etme. hem seni de cesaretinden dolayı koç üniversitesine alabilir ?

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Abdullah
Seninki biraz şansızlık olmuş gibi. Hepsiburada dan 400 tlik alışveriş yaptım 100 yolladılar bana. Genel olarak cidden bayağı bir Cashback aldım ben. Şimdi baktım 1286 tl Cashback almışım

• Beğen
Reaksiyonlar: 1721

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,957
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Seninki biraz şansızlık olmuş gibi. Hepsiburada dan 400 tlik alışveriş yaptım 100 yolladılar bana. Genel olarak cidden bayağı bir Cashback aldım ben. Şimdi baktım 1286 TL Cashback almışım

2480 TL cashback de benden.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,957
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
ben 5 lira at kazı kazandan o kadar para kazanmışımdır. zaten geçen ay 200 lira kazandım. ama bunun böyle olması tam bir saçmalık 2 lira için kampanyayı kaçırıyorum. 400 liralık oyun 200e gelecekti

Şanssızlık diyelim. :)

• Üzgün
Reaksiyonlar: 1721

Rufo

80+
Bende de sıkıntı olmadı hem cashback hemde 100tl geldi. Senin şanssızlığın sanırım tam 400 e ayarlamaya çalışıp kurdan faule düşmen olmuş gibi.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,703
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
İş Bankası en rahat ettiğim banka diyebilirim. Akbank güzel çalışıyor ama bir sebepten ötürü kullanmak istemiyorum. :D
işBankası en lanet banka onun yüzünden geçici süreliğine Ziraat e geçtim şimdi de QNB ye mi geçsem diye düşünüyorum

1721

80+ Bronze
Bende de sıkıntı olmadı hem cashback hemde 100tl geldi. Senin şanssızlığın sanırım tam 400 e ayarlamaya çalışıp kurdan faule düşmen olmuş gibi.
ne olur ne olmaz diye 450 atmıştım. o günde hiç indirimli oyun yoktu saçma sapan 30 dolarlık oyunlar indirimdeydi. onlarda biraz taklaya getirdi. ama anlamadığım şu madem kur farkı da bana niye 20 lira gelmedi de 10 lira geldi. 389 olsa anlarım 398 ne be kardeşim

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,957
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
işBankası en lanet banka onun yüzünden geçici süreliğine Ziraat e geçtim şimdi de QNB ye mi geçsem diye düşünüyorum

QNB ve Enpara da iyidir ama İş Bankası'na niye öyle dediniz, merak ettim açıkçası.

Rufo

80+
ne olur ne olmaz diye 450 atmıştım. o günde hiç indirimli oyun yoktu saçma sapan 30 dolarlık oyunlar indirimdeydi. onlarda biraz taklaya getirdi. ama anlamadığım şu madem kur farkı da bana niye 20 lira gelmedi de 10 lira geldi. 389 olsa anlarım 398 ne be kardeşim
Anket vs... gelmiş sanırım onu yapmış mıydın. Steam dolara geçtiği için artık cashback vermeyebilir diyen arkadaşlar vardı forumda. O 10 tl başka bir şeyden gelmiş olabilir. Steame hiç vermemiş olabilir mi

Top Bottom