Neler Yeni

NAYS ile yaşadığım sorun..

1721

80+ Bronze
merhaba arkadaşlar.
8.12.2023 tarihinde nays kart üzerinden steam uygulamasında 13.78 dolarlık alışveriş yaptım. o gün nays'ın 1. yılı olduğundan dolayı 400TL üzeri alışverişe 100 lira hediye para ve %20(steam) cashback gönderecekti. 2 gün bekledim, çoğu kişiye 100tl olmasa bile cashbacklerini gönderdiler. ben de bundan şüphelenip direkt iletişime geçtim. bana sorun yok 5 gün içinde cashback ve 100TL hesabınıza yatacak dendi. bu arada 13.78 dolar alım yaptığım zaman hesabımdan 418TL çekildi güncel nays kuru 30.33TL idi. zaten 418/13.78 yaparsanız aynı sonuca ulaşırsınız. bugün 5. gün ve hesabımda 10TL para gördüm, nerden geldiği belli olmayan bir para.. hesap hareketlerinde bile gözükmüyor öyle söyleyebilirim. direkt canlı desteğe yazdım ve hesabınızdan hiçbir zaman 418 lira çekilmemiştir dendi ve bana 398TL harcama yaptığım fatura gönderildi. ben böyle bir harcama yapmadım dememe rağmen yardımcı olunmadı. demek istediğim amazondur hepsiburadadır bu alanlarda nays'ı tavsiye ederim. ancak kesinlikle steamden oyun alırken kullanmayın. bu arada alışveriş yaparken sürekli kart hataları falan veriyor , destek ekibi yetersiz. Allah'tan ne olur ne olmaz diye oyunların hiçbirini oynamadım. böyle bir şey yaşanma ihtimalini bildiğim için iade imkanını unutmadım.

Son düzenleme:

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,507
İsim
Mertcan Uysal
5 iş günü denmişti araya haftasonu girdi biraz daha bekleyin bakalım hocaam

1721

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,861
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Nays’ın son zamanlardaki tutumu benim de hoşuma gitmiyor. Papara kullanıyorum onun yerine.

• Beğen
Reaksiyonlar: 1721

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
19,854
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
merhaba arkadaşlar.
8.12.2023 tarihinde nays kart üzerinden steam uygulamasında 13.78 dolarlık alışveriş yaptım. o gün nays'ın 1. yılı olduğundan dolayı 400TL üzeri alışverişe 100 lira hediye para ve %20(steam) cashback gönderecekti. 2 gün bekledim, çoğu kişiye 100tl olmasa bile cashbacklerini gönderdiler. ben de bundan şüphelenip direkt iletişime geçtim. bana sorun yok 5 gün içinde cashback ve 100TL hesabınıza yatacak dendi. bu arada 13.78 dolar alım yaptığım zaman hesabımdan 418TL çekildi güncel nays kuru 30.33TL idi. zaten 418/13.78 yaparsanız aynı sonuca ulaşırsınız. bugün 5. gün ve hesabımda 10TL para gördüm, nerden geldiği belli olmayan bir para.. hesap hareketlerinde bile gözükmüyor öyle söyleyebilirim. direkt canlı desteğe yazdım ve hesabınızdan hiçbir zaman 418 lira çekilmemiştir dendi ve bana 398TL harcama yaptığım fatura gönderildi. ben böyle bir harcama yapmadım dememe rağmen yardımcı olunmadı. demek istediğim amazondur hepsiburadadır bu alanlarda nays'ı tavsiye ederim. ancak kesinlikle steamden oyun alırken kullanmayın. bu arada alışveriş yaparken sürekli kart hataları falan veriyor , destek ekibi yetersiz. Allah'tan ne olur ne olmaz diye oyunların hiçbirini oynamadım. böyle bir şey yaşanma ihtimalini bildiğim için iade imkanını unutmadım. kanıtları aşağıya ekliyorum dileyen bakabilir.
Alıntıyı görüntüle bu yaptığım harcama
Alıntıyı görüntüle sabah nays hesabımda görünen gizemli para
Alıntıyı görüntüle bu da işlem özetim. az biraz matematik bilen adam bile ne demek istediğimi anlar diye düşünüyorum. gördüğünüz gibi 450 TL yükledim ve 37 TL geri çekmişim. (37 tlnin5 lirası kazı kazan bu arada) yani 418 lira harcadığım apaçık aşikar. hadi diyelim yanlışlık oldu 10 lira geri attılar. o zaman da 408 lira harcamam lazım mantıken. ama ne hikmetse hesabımda 10 lira var ve 398 harcama yaptım gözüküyor.peki soruyorum 10 liram nerde ?
O bug oluyor naysta
Ben de arada baktığımda görüyorum harcadığımdan biraz daha fazlası ya da azı yazıyor. Steam ile alakalı bir sorunları var sanırım.

• Hahaha
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Alihan YILMAZ
Kur farkıdır. Kurlar sabit değil, her gün oynuyor. Gün içinde bile defalarca değişiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Özgür Özdemir
steam bana da aynısını yaptı . steam TL iken alışveriş yaptım sanki dolar üzerinden alıyormuş gibi kur farkı koydu . canlı destekle iletişime geçtim yurtdışı alışveriş dedi hatanın düzeltileceği iletti fakat çözüm bulunamadı. steam faturası TL cinsinden olay eylül ayında gerçekleşiyor. faturayı mail olarak ilettim yine çözüm bulunamadı . iş bankasına gitmem söylendi . nays pişmanlıktır.

• Beğen

1721

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kur farkıdır. Kurlar sabit değil, her gün oynuyor. Gün içinde bile defalarca değişiyor.
kur farkı olsa ne yazar 398/13.78 yaparsan 28.8 TL yapar kur. kur 29 TL
Mesaj otomatik birleştirildi:

kur farkı olsa ne yazar 398/13.78 yaparsan 28.8 TL yapar kur. kur 29 TL
ayrıca nays kuru 30tl? adamlar zarar eder mi sence ?

Nays’ın son zamanlardaki tutumu benim de hoşuma gitmiyor. Papara kullanıyorum onun yerine.
steamden iade geldiği gibi sileceğim. dümdüz dolandırıcılık bu

1721

80+ Bronze
Düz dolandırıcılık mı nitelikli dolandırıcılık mı
Ona göre cezası artıyor
İyi forumlar
ön ücret dolandırıcılığı. gel naysa dava

Düz dolandırıcılık mı nitelikli dolandırıcılık mı
Ona göre cezası artıyor
İyi forumlar
Allahtan akıllı adamanızda oyunları oynamadım. yoksa 400 lira dümdüz...

ön ücret dolandırıcılığı. gel naysa dava

Allahtan akıllı adamanızda oyunları oynamadım. yoksa 400 lira dümdüz...
oyunları iade almış steam abim

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,861
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
bende de iş bankası var sıkıntı yok ordan kovulursak akbank elimizden tutar

İş Bankası en rahat ettiğim banka diyebilirim. Akbank güzel çalışıyor ama bir sebepten ötürü kullanmak istemiyorum. :D

• Hahaha
Top Bottom