Neler Yeni

Nays indirim limiti bilgi

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Sadettin Y
artık sadece iş bankasında hesabı olanlar nays'ı kullanabiliyor, iş bankasında hesabın var mı?
yok hocam, hemen halledebilecegim bir sey mi acaba? indirim vardı da :D

neshter

80+ Bronze
yok hocam, hemen halledebilecegim bir sey mi acaba? indirim vardı da :D
iş bankasında hesap açmak hemen halledilebilecek bir şey değil maalesef :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

artık sadece iş bankasında hesabı olanlar nays'ı kullanabiliyor, iş bankasında hesabın var mı?
bu arada app store uygulama yorumlarında bir çok kişi bunu yazdığı için ordan edindim bilgiyi, doğruluğunu araştır yine de, müşteri hizmetlerini arayabilirsin

1667857001269.png

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Sadettin Y
iş bankasında hesap açmak hemen halledilebilecek bir şey değil maalesef :D

bu arada app store uygulama yorumlarında bir çok kişi bunu yazdığı için ordan edindim bilgiyi, doğruluğunu araştır yine de, müşteri hizmetlerini arayabilirsin
naysın musteri hizmetleri de is bankası musterisi misin diye sordu sonra 3d sms blokesi uzerine calsıyoruz cart curt dedi. Teb, halkbank,vakıfbank, akbank simdi bi de bunun musterisi olalım bakalım bankalara calsııyoruz zaten. bosu bosuna param gitti harcayana kadar nolcak bakalım olsun artık saolun ilginize

oEnesQlf

80+ Silver
naysın musteri hizmetleri de is bankası musterisi misin diye sordu sonra 3d sms blokesi uzerine calsıyoruz cart curt dedi. Teb, halkbank,vakıfbank, akbank simdi bi de bunun musterisi olalım bakalım bankalara calsııyoruz zaten. bosu bosuna param gitti harcayana kadar nolcak bakalım olsun artık saolun ilginize
Art arda 2 3 kez deneyin ben öyle alışveriş yapabilmiştim.

bane

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Kağan
toplamda kazanılacak limit maks 250. N11 alışverişimden 100 tl kazandım. hepsiburada alışverişimden 250 yatması gerekirken 150 yattı.

n0rbit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Bahadır
toplamda kazanılacak limit maks 250. N11 alışverişimden 100 TL kazandım. hepsiburada alışverişimden 250 yatması gerekirken 150 yattı.
Aradığım ve cevap çok teşekkürler

• Beğen
Reaksiyonlar: bane
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,443
İsim
Diyarhan
Maks 250tl N11 veya Hepsiburada ikisinin iadesi ortak
S21108-10065572.jpg

Top Bottom