Neler Yeni

3 Yıl gamepass 1065 TL Nays ile 965 TL taktiğini anlatıyorum

Mr.White

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar, öncelikle 4 defa 3 aylık gold alıyorsunuz, sonra 12 defa 1 aylık pc gamepass ve 12 defa 1 aylık konsol gamepass alıyorsunuz sonra ultimate alıyorsunuz ve 3 yıl oluyor. Lakin dikkat etmeniz gereken konu şu, her satın alımdan sonra abonelik yönete girip aboneliği yenilemeyi kapat demeniz gerekiyor ki tekrardan abonelik satın alma açılsın. kanıt olarak fotoğrafı attım sorusu olan varsa yardımcı olurum, btw 22 haziranda gamepasse need for speed unbound geliyor. Toplamda 1065 TL tutuyor, Nays ile işlem yaparsanız 100 TL geri ödeme olacağı için 965 TL'ye denk geliyor
Bunun mantığı 12 aylık live gold üstüne 12 ay konsol 12 ay pc ve en son ulti alıp 3 yıl yapmak değil mi doğru anladım.

Lestiveryn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
yusuf büyükbayrak
NAYS %20 veriyor. Maksimum 100 TL veriyor. 500 TL olunca farklı NAYS'tan ödeme yapılsa 100 TL daha ucuza gelmiş olur.
Eğer iki farklı nays hesaptan yaparsanız 865 TL'ye denk gelir aynen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunun mantığı 12 aylık live gold üstüne 12 ay konsol 12 ay pc ve en son ulti alıp 3 yıl yapmak değil mi doğru anladım.
Doğrudur hocam

CptSpork

80+ Bronze
3 Yıllık pahalı geldiği için 1 yıllık alıp geçmiştim 3 yıllık almaya niyetim olmadığı için bu tarz şeyler deneyememiştim ama güzel bir şey keşfetmişsiniz. 4x3 Ay Live Gold aldıktan sonra 24 ay ultimate almak yerine 12 ay pc 12 ay konsol pass alıyorsunuz mantıklı.

Birden fazla nays hesabı kullanılarak çok daha ucuza getirilebilir aslında

Nays ne oluyor acaba
İş bankasının çıkardığı, ininal, papara tarzında bi bankacılık uygulaması. Şu anda piyasada en iyi cashback kampanyalarına sahip uygulamalardan birisi.

CptSpork

80+ Bronze
Şu anda sizin bu söylediğiniz yöntemle birden fazla nays kullanarak 3 yıl alma fikri girdi aklıma :D Acaba ne kadara denk geliyor

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,176
İsim
Selim
Şuan zaten 1 yıllık var live Gold ile uzatamam değil mi?

EsdeathSama

80+ Bronze
3 Yıllık pahalı geldiği için 1 yıllık alıp geçmiştim 3 yıllık almaya niyetim olmadığı için bu tarz şeyler deneyememiştim ama güzel bir şey keşfetmişsiniz. 4x3 Ay Live Gold aldıktan sonra 24 ay ultimate almak yerine 12 ay pc 12 ay konsol pass alıyorsunuz mantıklı.

Birden fazla nays hesabı kullanılarak çok daha ucuza getirilebilir aslında

İş bankasının çıkardığı, ininal, papara tarzında bi bankacılık uygulaması. Şu anda piyasada en iyi cashback kampanyalarına sahip uygulamalardan birisi.
iş bankası müşterisi olanlara limit daha fazla sanırım ben enpara kullanıyorum ödemede bir sorun olurmu

Lestiveryn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
yusuf büyükbayrak
Şu anda sizin bu söylediğiniz yöntemle birden fazla nays kullanarak 3 yıl alma fikri girdi aklıma :D Acaba ne kadara denk geliyor
2 farklı nays hesapla yaparsan 865 TL'ye geliyor

iş bankası müşterisi olanlara limit daha fazla sanırım ben enpara kullanıyorum ödemede bir sorun olurmu
1 yıl gold live ve 1 yıl pc gamepass aldıktan sonra naystan daha fazla para çekemem dedi microsoft, bende farklı bir kart kullandım kalanı için

Şuan zaten 1 yıllık var live Gold ile uzatamam değil mi?
Bunu bilen birine sormak lazım, benim bilgim yok malesef o konu da

CptSpork

80+ Bronze

Lestiveryn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
yusuf büyükbayrak
Bu arada enparada da xbox cashback olayı var ancak şartları var.

3-4 hesap daha lazım .d
Enparayı aldım, netflix vbde %50 indirim için kredi kartı şartı koyduklarını gördüm ve iptal ettim

Top Bottom