Neler Yeni

3 Yıl gamepass 1065 TL Nays ile 965 TL taktiğini anlatıyorum

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı
Hocam sağolun bende şimdi 3 ay live gold aldım 4 kere sonra 11 kere konsol 12 kere pc sonra 1 kere ultimate aldım hepsi birleşti 2 farklı nays hesaptan aldım toplam 819,72 tl tuttu 2026 hazirana kadar gamepass var artık

TİTAN.

80+ Platinum
"UYARI: BU TAKTİK HER AN FİXLENEBİLİR, HERHANGİ BİR SORUMLULUK KABUL ETMİYORUM ONA GÖRE İŞLEM YAPIN" Merhaba arkadaşlar öncelikle 4 defa 3 aylık gold alıyorsunuz, sonra 12 defa 1 aylık pc gamepass ve 12 defa 1 aylık konsol gamepass alıyorsunuz sonra ultimate alıyorsunuz ve 3 yıl oluyor. Lakin dikkat etmeniz gereken konu şu, her satın alımdan sonra abonelik yönete girip aboneliği yenilemeyi kapat demeniz gerekiyor ki tekrardan abonelik satın alma açılsın. kanıt olarak fotoğrafı attım sorusu olan varsa yardımcı olurum, btw 22 haziranda gamepasse need for speed unbound geliyor. Toplamda 1065 TL tutuyor, Nays ile işlem yaparsanız 100 TL geri ödeme olacağı için 965 TL'ye denk geliyor
Güzel ama ekleme yapmak isterim 3 aylık 4 adet Lice Gold aldıktan sonra 2 aylın Live Gold daha alınabiliyor
Ben PC gamepass almaya çalıştığım zaman alamıyorum bir tek ultimate alabiliyorum ne yapabilirim ultimate çoktan geçtim ?

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı
Güzel ama ekleme yapmak isterim 3 aylık 4 adet Lice Gold aldıktan sonra 2 aylın Lice Gold daha alınabiliyor
farketmiyor hocam eğer tam 3 yıllık almak isteyen birisi ikiside zaten 29,99 tl konsol ve gamepass alır ama fazladan 2 ay ( 38 ay ) daha almak istiyen kişi alabilir

Son düzenleme:

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,667
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Bende şuan 12 aylık Live Gold + ultimate varr bu bir 12 ay daha Live Gold alabiliyor muyum?

TahinPekmez

80+ Silver
Arkadaşlar ben aldım iptal ettim, çünkü ultimate olana geçemedim bölge hatası verdi. çünkü ben daha önce 3 aylık singapur 3 aylık pc gamepass kod almıştım ve süresi bitmemişti. Siz siz olun yeni hesap açın yada buı işlere girmemiş hesap olsun.
iptal.PNG

Top Bottom