Neler Yeni

naystan toslama para atamıyorum

Leonidax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
2 3 aydır toslamdan naysıma para transferi yapıp kazı kazan oynuyordum fakat 2gündür toslama naystan para aktarmaya çalışınca banka/sanal pos şu an işlemi gerçekleştiremiyor adlı hatayla karşılaşıp duruyorum acaba naystamı sıkıntı var dedim paparama atmayı denedim oldu fakat her işlemde %2 lik bir komisyon alıyor zaten genellikle günde 1tl felan düşüyor oda %2lik dilimde yok olup gidiyor ne yapabilirim öneriniz var mı?

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
2 3 aydır toslamdan naysıma para transferi yapıp kazı kazan oynuyordum fakat 2gündür toslama naystan para aktarmaya çalışınca banka/sanal pos şu an işlemi gerçekleştiremiyor adlı hatayla karşılaşıp duruyorum acaba naystamı sıkıntı var dedim paparama atmayı denedim oldu fakat her işlemde %2 lik bir komisyon alıyor zaten genellikle günde 1tl felan düşüyor oda %2lik dilimde yok olup gidiyor ne yapabilirim öneriniz var mı?
Paycell'e yüklemeyi deneyebilirsin

Leonidax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Leonidax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Banka kartı ile yükleme ücretsiz
Paycell de olmadi hocam ama ne hikmetse paparadan bidaha denedim oldu anlamadım şimdi yüzde 2 lik farkıda vermek istemiyorum napmaliyim bilmiyorum

Arax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Aras Alsanç
Paycell de olmadi hocam ama ne hikmetse paparadan bidaha denedim oldu anlamadım şimdi yüzde 2 lik farkıda vermek istemiyorum napmaliyim bilmiyorum
Nasıl ya paycell ile yapıyorum sorun yok.

Leonidax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime

Leonidax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Paycelle yüklüyorum ben hocam baya uzun zamandır. Anlayamadım
Şımdı kartı 5ci defa sildim geri tanımladım anca oldu şimdi toslayada aynısını yapicam toslaya çalışırsa tosladan devam edicem teşekkürler ilginiz icin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Paycelle yüklüyorum ben hocam baya uzun zamandır. Anlayamadım
Hocam son bi sorun daha ortaya çıktı paycell attım parayı toslama çekemedim tosla hala çalışmıyor paycellden devan edeyim dedim fakat naysima kartımı tanımlamaya çalışırken doğrulama sayfasında sistem hatası veriyor anlamadım gitti nasıl cozucem

Son düzenleme:

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Hocam nasıl bir hata veriyor.
Nays kartı bir kez kaydetmeniz yetiyor cvv değişmesi önemli değil

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Muhammet Kürkçü
Dün bunun hakkında müşteri hizmetleri ile konuştum naytan para atmada sıkıntı olduğunu söylediler ama kolpadan ibaret 10 TL ve üzeri para yüklemede hata veriyor sadece sanırım hata var bahanesi ile naystan para yüklemeyi kapattılar. Dururmu analdolu çocuğu bende 80 liraya 8 tane 10 olarak çektim. Daha vardıda kartta sonra yine hata verdi. Muhtemelen yakın zamandada açmazlar bu hizmeti. Anlayacağınız bu kapıda kapandı.

Leonidax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Dün bunun hakkında müşteri hizmetleri ile konuştum naytan para atmada sıkıntı olduğunu söylediler ama kolpadan ibaret 10 TL ve üzeri para yüklemede hata veriyor sadece sanırım hata var bahanesi ile naystan para yüklemeyi kapattılar. Dururmu analdolu çocuğu bende 80 liraya 8 tane 10 olarak çektim. Daha vardıda kartta sonra yine hata verdi. Muhtemelen yakın zamandada açmazlar bu hizmeti. Anlayacağınız bu kapıda kapandı.
Deniyeyim bakayim teşekkürler

Bende denedim şimdi ilk başta 5tl attım ama 16 tlatmayideneyince hata verdi şimdide atamıyorum hiç bir şekilde canlı destege yazicam bi acilsin

Beyler paparada 0 sıkıntı var paycell ve tosla çalışmıyor ne hikmetse anlamadım

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,651
Üyeler
141,735
Son üye
GloriaByrd