Neler Yeni

Ne dediğimi anlayamıyom kafam değisik

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
efe can
su 2-3 gündür kafam çok değisik ne dediğimi anlamıyorum sanki başka biri yonetiyor beni valorant oynuyorum çok garip geliyor soylediklerim filan sanki otomatik soyluyorum
aynısı grip gibi bişey olmustum ondan sonrada oldu 1 hafta filan suan hasta olmama rağmen gene 2-3 gündür var suan bunu yazarken bile bi değisiyim

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,229
İsim
Olcay akbulut
su 2-3 gündür kafam çok değisik ne dediğimi anlamıyorum sanki başka biri yonetiyor beni valorant oynuyorum çok garip geliyor soylediklerim filan sanki otomatik soyluyorum
aynısı grip gibi bişey olmustum ondan sonrada oldu 1 hafta filan suan hasta olmama rağmen gene 2-3 gündür var suan bunu yazarken bile bi değisiyim
kafan bulanmış dışarı çık biraz

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
efe can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Ensar Polat
Oyunu sal

chade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Yiğit
birkaç gün telefona, bilgisayara çok bakma. beynine çok yükleme yapma kafan bulanır. özellikle çok fazla reels, tiktok izlendiğinde de olur. beynine ne kadar çok şey sokarsan o kadar yorulur. birkaç gün kafa dinle, çok bir şey düşünme düzelirsin

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
efe can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tavsiyeleriniz için teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri