Neler Yeni

Ne yapıcağımı bilemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet
Direk konuya gireyim mezuna kaldığımda benimle beraber mezun arkadaşıyız vs. diye bana yaklaşan bi kız oldu. Sonra iş baya samimiyete gitti fakat şuan şöyle bi sorunum var bi hoşlantı var ve ne zaman bu hoşlantım tavan yapsa eski sevgilisinin konusu açılıyor ve baya soğuyorum. Arkadaş olarak bakmaya çalıştığımdan bi şey de diyemiyorum çünkü kendimde ne hissettiğimi bilmiyorum . Mezun senesi gönül işleri yapmak isteyeceğim en son şeylerden. Ne yapmalıyım çözemedim . Bu forumun kitlesini sevdiğimden içimi döktüm inşallah pişman etmezsiniz konuyu açtığıma...

1721

80+ Bronze
Direk konuya gireyim mezuna kaldığımda benimle beraber mezun arkadaşıyız vs. diye bana yaklaşan bi kız oldu. Sonra iş baya samimiyete gitti fakat şuan şöyle bi sorunum var bi hoşlantı var ve ne zaman bu hoşlantım tavan yapsa eski sevgilisinin konusu açılıyor ve baya soğuyorum. Arkadaş olarak bakmaya çalıştığımdan bi şey de diyemiyorum çünkü kendimde ne hissettiğimi bilmiyorum . Mezun senesi gönül işleri yapmak isteyeceğim en son şeylerden. Ne yapmalıyım çözemedim . Bu forumun kitlesini sevdiğimden içimi döktüm inşallah pişman etmezsiniz konuyu açtığıma...
eski sevgilini annene anlat de sonra da si*tiri çek

Kara*

80+ Silver
babacım bitmiş zaten sal kızı durmadan eskiler açılıyorsa ohoo odaklan sen işine gücüne

HafızRakun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Ahmet Zeyrek
Canım kardeşim etme eyleme mezun senende kendin de demişsin istemiyorum diye.
Bana kalirsa kendine erkek oğlu erkek ya da hoslanmayacağın biri bul onunla calis.
Zaten güzel bi üniversite kazandiktan sonra derdin kizlarsa kaliteli kizlarla istediğin kadar
aşk meşk islerine yonelebilirsin.
(sınav senemde 800 kilometre otedeki kiza asik oldum)

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bana kalirsa kendine erkek oğlu erkek ya da hoslanmayacağın biri bul onunla calis.
Zaten güzel bi üniversite kazandiktan sonra derdin kizlarsa kaliteli kizlarla istediğin kadar
Bro kızlara pek yüz vermem ben normalde nası olduda bu kadar samimi oldum çözemiyorum

1721

80+ Bronze
reis naptın çinden robot geline mi aşık oldun

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet bugünden hayattayız Allaha şükür beterin beteri varmış

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,723
Üyeler
140,690
Son üye
wildwolf728
Top Bottom