Neler Yeni

neden bu kadar yanlızım

emrevoxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Emre
köpek gibi hergün çalışıp pc aldım telefon aldım ehliyetimi aldım motorumu aldım komilik yapıyorum işkence resmen beyaz yakalı köleyim mısır kölesi gibi de çalışıyorum haftada 1 gün izin kullanıyorum onda da evde mal mal 4 duvarın arasında pc ye boş boş bakarak geçiriyorum izin günleri kısacası çöp oluyor. Arkadaş fazla yok bi kaç tane var onlarında hep bir işi oluyor, sevgili desen zaten yok boşa yaşıyorum hiçbir icraatim yok 0 a 0 ım

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Mirhan Yalçın
köpek gibi hergün çalışıp pc aldım telefon aldım ehliyetimi aldım motorumu aldım komilik yapıyorum işkence resmen beyaz yakalı köleyim mısır kölesi gibi de çalışıyorum haftada 1 gün izin kullanıyorum onda da evde mal mal 4 duvarın arasında pc ye boş boş bakarak geçiriyorum izin günleri kısacası çöp oluyor. Arkadaş fazla yok bi kaç tane var onlarında hep bir işi oluyor, sevgili desen zaten yok boşa yaşıyorum hiçbir icraatim yok 0 a 0 ım
maddi durumun iyiyse köpek/kedi sahiplenebilirsin (ilgin varsa).

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hakan Çalışkan
sadece sen değilsin hocam herkes aynı durumda, artık kimsenin eski arkadas ortamı eski gezme hevesi yok. ülkecek boyleyiz umıdımızı kaybetmıs bosa yasıyor gibi. artık iphone 2234 olsa cebımızde mutlulugumuzu almıslar elımızden

emrevoxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
maddi durumun iyiyse köpek/kedi sahiplenebilirsin (ilgin varsa).
köpek kedi sahiplenebilirsin diyorsun bana akvaryumumdaki balıklar 6 aydır aç yosunları yiyerek yaşıyorlar şuan toplam 2 yaşındalar resmen koca akvaryumdaki su kurudu az bişey kaldı içinde onunla yaşıyorlar yani daha balığa bakamıyorum kedi köpeğe hiç uğraşamam, gidip kedi köpekle mi dertleşcem

YiğitY.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Yiğit Yenigün
köpek kedi sahiplenebilirsin diyorsun bana akvaryumumdaki balıklar 6 aydır aç yosunları yiyerek yaşıyorlar şuan toplam 2 yaşındalar resmen koca akvaryumdaki su kurudu az bişey kaldı içinde onunla yaşıyorlar yani daha balığa bakamıyorum kedi köpeğe hiç uğraşamam, gidip kedi köpekle mi dertleşcem
Biraz senin elinde sanki izin günlerinde dışarı çık aktivite yapabilecek bi yer bul illaki çevre edinirsin.
Sana gelmesini beklersen ne kadar süreceğini bilemezsin

emrevoxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biraz senin elinde sanki izin günlerinde dışarı çık aktivite yapabilecek bi yer bul illaki çevre edinirsin.
Sana gelmesini beklersen ne kadar süreceğini bilemezsin
antalyadayım sahile gitsem otursam ne yapabilirim ki öyle extrem aktivite yapmam klüp bar gibi

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,896
İsim
uwu
İyi geliyor eski köpeğim ve kedimle beraber yatıyorduk bazen konuşuyorduk beraber film izliyor beraber hikayeli oyun oynuyorduk ne güzeldi

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,063
İsim
Zeki Müren
Dostum maddi durumun iyiyse bunları çözmek kolay yeni ortamlara gir bir kere insan sosyal bir varlık. Antalyadaymışsın zaten çık dışarı akşamları tatilcilere yaz kız arkadaş vs istiyorsan he istemiyorsan da git tatilcilerden erkeklerle görüş biraz soğuk olurlar ama 1 hafta sonra gidecek insanlarla konuşmak fena zevkli oluyor çünkü işte onlara karşı bir yükümlülügün olmuyor bir daha birbiriniz görmeyeceğiniz için. He ben gidip hiçbir şey yokken birileriyle konuşmam diyorsan bir arkadaşına yakınlaşıp onun diğer arkadaşlarıyla vs ortam yapıp kafa insanlar araman lazım ama ikinci yol biraz daha muhafazakar bir yol ve o kadar geniş bir çevreye ulaşamazsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de hiçbir şey yapamam diyorsan akrabalarla yakınlaş kuzendir vs illa yaşıt biri vardır. Kan sudan yoğundur hiçbir akraban sana bir daha görüşmeyelim diyemez kolay kolay.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,199
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Sat pcyi git spora yazıl başka kurslara yazıl kendine aktivite bul PC boş iş

emrevoxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Emre
Sat pcyi git spora yazıl başka kurslara yazıl kendine aktivite bul PC boş iş
pc olmadan olmaz banada telefon boş gibi geliyor zırt pırt aileden arıyorlar en sonunda hattı çıkarttım fırlattım. Sadece steam hesabım 5 bin dolar değerinde alacak insanda olamaz o kadar yüksek paraya

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,199
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
pc olmadan olmaz banada telefon boş gibi geliyor zırt pırt aileden arıyorlar en sonunda hattı çıkarttım fırlattım. Sadece steam hesabım 5 bin dolar değerinde alacak insanda olamaz o kadar yüksek paraya
Bence telefon dolu pc boş iş 😄 tabi zevk meselesi telefonun boş olduğunu düşündüğün için arkadaşın olmuyor olabilir mi PC den çok biraz çevrene zaman ayirsan misal

Top Bottom