Neler Yeni

Neden donanım arşivi sistem gelmiyor?

JSezar

80+ Silver
Bu hafta da sistem yok. Tüm kanallar ayın son gününü falan mı bekliyor, DA neden 2-3 haftadır sistem çıkarmıyor?

Altan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Altan D.
Bu hafta da sistem yok. Tüm kanallar ayın son gününü falan mı bekliyor, DA neden 2-3 haftadır sistem çıkarmıyor?
harbi 8 gün kaldı bitmesine aralığın hala yok sistem
Mesaj otomatik birleştirildi:

gerçi sen almışsın herhalde sistem niye bekliyorsun ki

valhalla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ahmet Taşlıova
Ben de sabırla bekledim biraderim doğum günü hediyesi için 10 gündür ama bu saatten sonra olacağını zannetmiyorum hiçbir yerde.. dolar 29,5 geçmiş.. yılbaşına kalmış 7 gün.. Bu saatten sonra olsa olsa bildirimden indirim gelir hazır sistemlerde..bakin inceleyin 2 gün önce youtube da 15 16 k olan sistemi 1 hafta olmadan 20 k lira çıkardılar.. 30 küsurlarda gezen sistem 3 gün sonra bakıyorsun 35 k ları geçmiş...Zor hocam..A101 in dediği gibi aldın aldın 😀 yoksa geçmiş olsun..

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
4060 çıkardı arkadaşa aldık onu 4060ti çıkardı siteye ilk ben girdim dondu kaldı site itopya rezaletine kurban gittik VOK gibi 4070 li bi sistem çıkarsa 25 26 k ya tadından yenmez

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,155
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Her hafta sistem çıkmak zorundaymış gibi bir beklentide olması milletin gerçekten garip. Sanki öyle bir söylem olmuş :D

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
On numara sistem çıkarsa da itopya kurbanı oluyoruz. Siteye bakmak için bile giremedim almak için girebilen de pek yok zaten

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Her hafta sistem çıkmak zorundaymış gibi bir beklentide olması milletin gerçekten garip. Sanki öyle bir söylem olmuş :D
Katılıyorum, zorunda değil adam keyfi isterse yapar

İnsanların beklentisi var tabii ki fakat zorundaymış gibi söylemek saçma

JSezar

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

valhalla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ahmet Taşlıova
Hocam bu ülkede sistem fiyatlarının 1 hafta bile dolmadan 3 5 k artmasını neye bağlarsınız? Aynı ülkede yaşadığımızı varsayarsak 1 hafta dolmadan döviz bu oranlarda arttı mı ki bizim haberimiz olmadı mesela...Benden size naçizane tavsiye..Beklenti içinde olanları eleştirmektense piyasayı domine eden hazır sistem satan firmalara tatlı baskılar yapabilirseniz forumda bu yönde beklenti içinde olan BEN dahil tüm forumdaşların gönlünü kazanır ve daha yapıcı bir işe imza atmış olursunuz...Kusura bakmayın hiçbirimiz durduk yere kaziklanmak istemeyiz değil mi? Ha siz kartel oluşturulmuş bir piyasada bu oyuncuların sponsoruysanız ve o manada zoraki bir açıklamayla komik bir şey olduğunu beyan eden bir açıklama yapıyorsanız onu da sizin vicdanınıza bırakıyorum. Yaşınız ve tecrübenizi nedir bilemem, fakat 40 li yaşlarında commodore 64 den bu yana bu dünyanın içinden gelip intrenetcafe işletmeciliği ve pc alış ve satışlarında dönemsel mağazacılık yapmış bir birey olarak yapıcı olmanızı şiddetle öneririm...İyi forumlar...

ysf0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Yusuf
Evet,öyle beklentim var😃
Beklentin olması doğal, benimde bir çok beklentim var ama kimse beklentimizi karşılamak zorunda değil, anlayışlı olmamız lazım, sana anlayışsız demiyorum ama anlayışsız ve nankör çok

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Murat Cemal
Aynen ya bilgisayarcıların alsatcıların elinde kasa kalmadı!

Top Bottom