Neler Yeni

Neden forumda böyle bir bug var

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,414
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Eğer F5 çekinde düzeliyorsa normal. Çünkü saldırılar devam ediyor ve CF açık durumda, çok talep yollarsanız sizi engelleyebiliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mustafa sakızcı
Benlik nasıl olabiliyor hani aynı foruma giriyorum daha önce de oldu yine konu açtım sırf böyle konu açtım diye uyarı verdiler
Kullandığın Tarayıcı ile alakalı olabilir mi acaba? Ben telefondan opera ile giriyorum hiç böyle bir şey yaşamadım. İlginç.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,861
İsim
Okan Aslantaș
Eğer F5 çekinde düzeliyorsa normal. Çünkü saldırılar devam ediyor ve CF açık durumda, çok talep yollarsanız sizi engelleyebiliyor.
Yenileyince düzeliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullandığın Tarayıcı ile alakalı olabilir mi acaba? Ben telefondan opera ile giriyorum hiç böyle bir şey yaşamadım. İlginç.
Chromedan giriyorum hep önceden opera kullanıyodum ama opera da çok yavaș

Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mustafa sakızcı
Yenileyince düzeliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Chromedan giriyorum hep önceden opera kullanıyodum ama opera da çok yavaș
Hocam opera benim telefonda chrome a göre daha hızlı çalıştığı ve daha kullanışlı olduğu için kullanıyorum. Telefondan telefona fark ediyor demek ki. İstersen farklı bir tarayıcı dene belki çözülür.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,861
İsim
Okan Aslantaș
Hocam opera benim telefonda chrome a göre daha hızlı çalıştığı ve daha kullanışlı olduğu için kullanıyorum. Telefondan telefona fark ediyor demek ki. İstersen farklı bir tarayıcı dene belki çözülür.
5 farklı tarayıcım var normalde hepsini farklı șeyler için kullanıyom chrome genelde tıkladığım șeyi 0.1 saniyede açıyor opera 1 saniyede açıyo bilmiyom bașka telefon kullandiğimda felan bana çok yavaș geliyo ondan alıșmisim

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Senle alakalı bir sorun olabilir. Bu şekilde bir bildirim almadık hiç.
Mehmet Yılmaz benim de bir sorum var:

Forum ikide bir alakasız yerlerde; “Hoppa bir aksilik oldu...” veya direkt olarak DDoS protection sayfasına atıyor, bazen mesaj yazarken bazen sayfayı yenileyince, bunun sebebi ne?

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,861
İsim
Okan Aslantaș
Mehmet Yılmaz benim de bir sorum var:

Forum ikide bir alakasız yerlerde; “Hoppa bir aksilik oldu...” veya direkt olarak DDoS protection sayfasına atıyor, bazen mesaj yazarken bazen sayfayı yenileyince, bunun sebebi ne?
Bende de oluyo yalnız değilmișim demekki onu benden kaynaklı sanıyodum ben

Top Bottom