Neler Yeni

Neden herkes linç peşinde?

xxxxxxxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Sezer Ulaşlı
Kim neyi çarpıtıyor? Benden bahsediyorsanız çarpıtıyor diye, başlıkta yazana göre konunuzu yanıtladım.
Dostum sen hangi sözümü çarpıtacaksın lütfen, sen çok yardımcı oldun bir konuyu anlamamda tekrardan teşekkür ederim.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

Sternog

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,982
İsim
Orçun Kaynar

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
Dostum sen hangi sözümü çarpıtacaksın lütfen, sen çok yardımcı oldun bir konuyu anlamamda tekrardan teşekkür ederim.
Rica ederim. Sadece çarpıtıyor demişsiniz onu sordum kim çarpıtıyor anlayamadım.
Ayrıca linç kültürü hiç hoş bir davranış değil, moderetör ve yöneticilere bu davranış eğilimlerini bildirirsek azaltmak biz üyelerin elinde diye düşünüyorum. Onlar da insan, gözlerinden kaçabilir.

onlinedoktor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Mustafa Karadeniz
Çok doğru bir tespit.

Glioma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Nurullah Mutlu

xxxxxxxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Sezer Ulaşlı
Rica ederim. Sadece çarpıtıyor demişsiniz onu sordum kim çarpıtıyor anlayamadım.
Ayrıca linç kültürü hiç hoş bir davranış değil, moderetör ve yöneticilere bu davranış eğilimlerini bildirirsek azaltmak biz üyelerin elinde diye düşünüyorum. Onlar da insan, gözlerinden kaçabilir.
@Sternog biraz fazla kasıyor da ondan, ben bu konuyu bu eylemlerin azalmasını amaçlayarak yazmıştım fakat raporlamayı öğrendim çok şükür. Artık moderatörler ilgilenir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

10 dakikadan fazla oldu hâlâ bekliyorum
Pardon, hala konuyu okuyordum

10 dakikadan fazla oldu hâlâ bekliyorum
Yeni konularda gözüme çarpan olmadı.

Glioma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Nurullah Mutlu
@Sternog biraz fazla kasıyor da ondan, ben bu konuyu bu eylemlerin azalmasını amaçlayarak yazmıştım fakat raporlamayı öğrendim çok şükür. Artık moderatörler ilgilenir.

Pardon, hala konuyu okuyordum

Yeni konularda gözüme çarpan olmadı.
E bu ne perhiz ne lahana turşusu 6 sayfa boyunca iddia ettiğin linç'in linkini atamıyorsun, demek ki ender bir olay.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,215
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Genelleme yapmak doğru değil. Linç kültürü sadece bu forumda değil bütün dünyada çok fazla kullanılan bir şey. Açıkçası fazla hassas davranırsanız fazla gözünüze çarpmış olur sadece.

Bu forum sitesine yeni geldim ve gerçekten 54,773 (22.03.21 tarihindeki ve 16:30 saatindeki üye baz alınarak yazılmıştır) üyenin resmen 40 binlik kısmı bu foruma insanları linçlemek için geliyor. Bu konuyu açtığım için bile eminim ki görseler benimle dalga geçecek en az bin üyelik bir kısım dahi vardır. Sanki insanları utandırmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. İnsanı şu dünya güzeli forum sitesinden soğutan kitlesiniz yemin ediyorum.
insanların kusurlarını bulmayı filan seviyorlar bilmiyorum neden böyleler

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Bu forum sitesine yeni geldim ve gerçekten 54,773 (22.03.21 tarihindeki ve 16:30 saatindeki üye baz alınarak yazılmıştır) üyenin resmen 40 binlik kısmı bu foruma insanları linçlemek için geliyor. Bu konuyu açtığım için bile eminim ki görseler benimle dalga geçecek en az bin üyelik bir kısım dahi vardır. Sanki insanları utandırmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. İnsanı şu dünya güzeli forum sitesinden soğutan kitlesiniz yemin ediyorum.
Sen kime diyosun kardeşim ne terbiyesizsin sanane lincleyin arkadaşı (!)
😳

Top Bottom