Neler Yeni

Neden İslami Psikolojik Yardım Sitesi Yok?

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,401
İsim
Olcay akbulut
Öncelikle bir toplumun geneli hakkında yargıya varıyorsun. Bunun karşılığında insanlardan optimist bir tavır bekleyemezsin. Bunu anlayışla karşılayacağına eminim.
Diğer taraftan içinde bulunduğun toplumsal yapılar sekülerse İslam'ı tanıyamamış olabilirsin. Bu yine senin eksikliğindir. Tanımak isteyene kapı çok :d
iyimser bi tavır beklediğim yok knk ama küfür etmişçesine de karşıma geçemezsiniz. İslamdan gelen para az buz gibi konuşmayın hepimiz biliyoruz dini şeyler satıpta ne kadar para kazanıldığını. O kadar hoşgörü dini ise neden hristayanların verdiği çabayı biz islamda göremiyoruz
Mesaj otomatik birleştirildi:

kendini 0 dur demek istemiş kell your self yöneticilere bildir ban yesin arakdaş ben bildiriyorum
haydaa

BATTLEFIELD

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,420
İsim
Selman
Psikoloji işi şaka değildir. Bu işin dersini okumuş uzman kişilerden yardım alınması gerekir. Din ile dua ile bu işler olmaz. Bu yüzden bu iş için devletin fonladığı bir hristiyan veya müslüman topluluk yoktur, çünkü böyle toplulukların bilimi takip etmeyeceği açıktır. Aklı olan etrafındaki psikolojik problemleri olan insanları bu tür din oluşumlarına göndermez zaten.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
iyimser bi tavır beklediğim yok knk ama küfür etmişçesine de karşıma geçemezsiniz.
Kimse küfür etmedi ki.
İslamdan gelen para az buz gibi konuşmayın hepimiz biliyoruz dini şeyler satıpta ne kadar para kazanıldığını. O kadar hoşgörü dini ise neden hristayanların verdiği çabayı biz islamda göremiyoruz
Çünkü kimse elini taşının alına koymuyor. Maddi imkanım olsa yapardım. Ama bir Xenforo'nun bile lisans ücreti ıhh yani.
Ayrıca bu cümlende İslam'ın hoşgörü dini olmadığına dair bir ima da var.
Ofansif davranıp ofansif değilim deme.

Neyse ya konu niye buraya geldi?

nesi ofansif knk, gayette eleştirisel bi yorum bence :D
Eleştiri dediğin yapıcı olur yıkıcı değil :D

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,401
İsim
Olcay akbulut
Kimse küfür etmedi ki.

Çünkü kimse elini taşının alına koymuyor. Maddi imkanım olsa yapardım. Ama bir Xenforo'nun bile lisans ücreti ıhh yani.

yok ben küfür etmişim gibi karşıma geçiyosunuz onu diyorm, bilmiyor muyuz sanki böyle bir şey para kazandırsa herkesin koşa koşa yapmayacağını. Kandırmayın kendinizi.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
yok ben küfür etmişim gibi karşıma geçiyosunuz onu diyorm, bilmiyor muyuz sanki böyle bir şey para kazandırsa herkesin koşa koşa yapmayacağını. Kandırmayın kendinizi.
Şu an konu çok kaydı farkındasın değil mi? Hem de çok. Hiç alakası yok.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,401
İsim
Olcay akbulut
Kimse küfür etmedi ki.

Eleştiri dediğin yapıcı olur yıkıcı değil :D
islam hoşgörü dini ben müslümanları eleştiriyorum. Hepsini değil tabii, dinini güzel yaşayanlarda var. Ama sadece oruç tutup burada bana laf atan ergenlerde haddini bilsin yani kanka yanlış mıyım

Şu an konu çok kaydı farkındasın değil mi? Hem de çok. Hiç alakası yok.
Giriş gelişme sonuç hocam susuyom ben modlar silebilir mesajları

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
islam hoşgörü dini ben müslümanları eleştiriyorum. Hepsini değil tabii, dinini güzel yaşayanlarda var. Ama sadece oruç tutup burada bana laf atan ergenlerde haddini bilsin yani kanka yanlış mıyım
Yanlışsın. Bak şimdi. Mesajında tüm genel İslam'ı kapsayan bir yıkıcı ima var. Bu ima oldukça ofansif. Evirmeye gerek yok. Arkadaş sinirlenmede haklı. Onun dışında biraz fazla tepki göstermiş olabilir. Orada katılıyorum.
Ama genel olarak mesajlarının niteliğinin farkında değilsin sanırım.

Günlük yaşamda rahat biri misin?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,401
İsim
Olcay akbulut
Yanlışsın. Bak şimdi. Mesajında tüm genel İslam'ı kapsayan bir yıkıcı ima var. Bu ima oldukça ofansif. Evirmeye gerek yok. Arkadaş sinirlenmede haklı. Onun dışında biraz fazla tepki göstermiş olabilir. Orada katılıyorum.
Ama genel olarak mesajlarının niteliğinin farkında değilsin sanırım.

Günlük yaşamda rahat biri misin?
dediklerimin islamla ne alakası var hocam müslümanlar öyle diyorum islam değil diye yazmışım. Hala islama demişim gibi anlatıyorsun. Ayrıca dedikleriminde arkasındayım evirmeye gerek yoksa.

Gündelik yaşamda da rahat değilim

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
dediklerimin islamla ne alakası var hocam müslümanlar öyle diyorum islam değil diye yazmışım. Hala islama demişim gibi anlatıyorsun. Ayrıca dedikleriminde arkasındayım evirmeye gerek yoksa.
O halde cümlemi şöyle değiştireyim: Tüm Müslümanlar...

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,401
İsim
Olcay akbulut
O halde cümlemi şöyle değiştireyim: Tüm Müslümanlar...
İlla genele demişim gibi çekeceksin dimi :D yazdıklarımı oku knk

oaK´ yazmış:
"islam hoşgörü dini ben müslümanları eleştiriyorum. Hepsini değil tabii, dinini güzel yaşayanlarda var."

Top Bottom