Neler Yeni

Neden Ülkemizde Kaliteli Şarkılar Daha Az Dinleniyor?

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
Kimine göre bunlar kaliteli gelir kimine göre başka şarkılar.
Mesela ben japonca-çince-ingilizce-kırgızca şarkıları severim ama başka biri benim sevdiklerimi sevmeyebilir.Kişiden kişiye göre değişiyor bu durum.
Hocam kaliteli olmayan gerçekten yerin dibinde olup aylarca dillerden düşmeyen şarkılar var sırf bu yüzden popüler türk müziğini dinlemiyorum ve dinlemeye dinlemeye bütün türk müziklerinden soğur duruma geldim

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,044
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Popüler kültür kölesi dediklerimiz işte, sevdiklerinden dinlediklerini sanmıyorum;

+ahahaha şu ne yapmış ya dur bi dinleyelim.
- yorumlarda bi boş yapalım, sende yap kanka.
+ Tmm Kanka bende yapam.

Yani yapıcak bir şey yok, sokakta insanlara Neşet ertaşmı ? Aleyna Tilkimi ? dendiğinde insanların 10/8 i aleyna, 10/2 si falan Neşet baba diyorsa diyecek söz yok.
herkes bir tık atıyor oluyor sana en kötü 10m+

bizim millette gerçekten angutluk var
sevmiyosan girme bilader şarkıya

aynı şey şu diyalog gibi

-videolarını sevmiyom ha
-takip etme istersen
-edicem

Müslüm Gürses

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
Mert Gürbüz
Hocam kaliteli olmayan gerçekten yerin dibinde olup aylarca dillerden düşmeyen şarkılar var sırf bu yüzden popüler türk müziğini dinlemiyorum ve dinlemeye dinlemeye bütün türk müziklerinden soğur duruma geldim
bunu niye dinlersin mesela?

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Bizim okulda da öyle öğrenciler vardı hep belirli bir şarkıyı dinliyorlardı oldukları ortamdan uzaklaşmak zorunda kalıyordum.
Ben şahsen türk pop müziklerinden hiç hoşlanmam şu ana kadar gördüğüm bütün pop şarkılar aşk üzerine kuruluydu.
Ben sevmiyorum ama çevremde ki çoğu kişi böyle şarkılar dinliyor ve seviyor.

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
Bizim okulda da öyle öğrenciler vardı hep belirli bir şarkıyı dinliyorlardı oldukları ortamdan uzaklaşmak zorunda kalıyordum.
Ben şahsen türk pop müziklerinden hiç hoşlanmam şu ana kadar gördüğüm bütün pop şarkılar aşk üzerine kuruluydu.
Ben sevmiyorum ama çevremde ki çoğu kişi böyle şarkılar dinliyor ve seviyor.
Bizim okulda rap havası hakim ben de rap sevmiyorum hepsi aynı çok sıradan ve aynı içerikleri barındırıyolar gibi geliyor sırf bu yüzden dışlandığım bile oldu

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,044
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
Sanatçılar az dinlenmiyor ustalar az dinleniyor hatta gizli gizli de dinleniyor ustalar

Müslüm Gürses

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
Mert Gürbüz
Bizim okulda rap havası hakim ben de rap sevmiyorum hepsi aynı çok sıradan ve aynı içerikleri barındırıyolar gibi geliyor sırf bu yüzden dışlandığım bile oldu
İşte sen onların arasından değerli olansın,sen sayılısın sen adamsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanatçılar az dinlenmiyor ustalar az dinleniyor hatta gizli gizli de dinleniyor ustalar
Şimdikiler ünlü,eskiler sanatçı çok dogru söz

Top Bottom