Neler Yeni

İnceleme Spotify neden Youtube Music'den daha iyi

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,291
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Dünyanın en taraflı incelmesi. O kadar çok yanlış varki yazmaya erindim.

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Aga ben yt premium alıyorum yanında da yt müzik geliyor, papara ile 50 TL'ye geliyor mis yani. (2 ay önce 20 TL idi)

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Qzer

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
967
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,291
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
967
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Kanka valla çok uzun sürer boşver
Benim bu incelemeyi yaparken mantığım Youtube mu daha iyi Spotify mı daha iyi tarzı bir şey değil. Girişte ve başlıkta dahi söylüyorum bunu ''Spotify neden Youtube Music'den daha iyi'' yazarak Spotify'ın Youtube Music'dan daha iyi olduğu alanları söyledim, Youtube Music'in daha iyi olduğu alanları da Caner'in konusundan okuyabilirsiniz diye belirttim. İncelemenin kendisinin taraflı olduğu başlıkta yazıyor bunu inkar etmiyorum ama yanlışım varsa da bilmek istiyorum cidden

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Dediğin her şey bu ekin içinde var 3. hariç, 3. de zaten dediğim Daily Mix'in birebir karşılığı. Aynı tür müzik dinlemediğimizden illa ki farklılık gösterir sonuçlar ancak var yani. Aynı şekilde bunların hepsi de tek tık. Eğer kendi müzik zevkin dışından bir şey dinleyeceksen türü aratman gerekiyor sadece ki Youtube Music'de de bu farklı değil.
Abi yok. Yani var ama ana ekranımda yok, ara->senin için hazırlandı bölümünde var. Ama onlar da çok sığ. Kafamın içindekini tam anlatamıyorum ama Spotify cidden sığ geliyor bana.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mehmet İ.O.
YT music hem avantajı hem ücreti dolayısla %50 cash back veren yerler var çünkü ben tosla kullanıyorum çok daha mantıklı geliyor hali hazırda YT ile fazla ilgilenmiyorsanız Spotify seçebilirsiniz ama bana YT music daha hoş ve kullanışlı geliyor ayrıca avantajlarıda çok dediğim gibi ben o tarafa nedense ısınamıyorum ayrıca spotify da her müzik yok bu daha saçma bir durum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,750
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
kaliteli müzik dinlemek istediğim zaman apple music, arabada falan hemen açmak için yt music kullanıyorum. apple music arayüzü falan hiç akıcı değil ama ses kalitesi olarak çok iyi.

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Fatih Ayhan
Benim sosyal medya ile pek alakam yok, müzik dinler kapatırım. O konuda spotify'ın benim için hiçbir artısı yok. Delisi olduğum bir sanatçı da yok dolayısıyla bir şarkıyı 1-2 gün hatta 1 hafta geç dinlemek umurumda olmaz. Benim için tek önemli şey müzik zevkim çok değişken olduğu için, yani 1 ay rap dinlerim diğer ay yabancı pop dinlerim sonraki ay türkçe pop dinlerim, slow dinlerim gibi... Algoritma benim için bu yüzden baya önemli. Spotify algoritması çok tekdüze geldi bana kullanırken yeni şeyler keşfetme konusunda çok iyi olduğunu düşünmüyorum kullandığım süre boyunca. Youtube music'in algoritması bana aşırı uygun. Sevdiğim tarzlardan ziyade ses kulağıma göre öneriler yaptığını düşünüyorum, tam olarak nasıl bir algoritması var emin değilim elbette fakat yt music ile çok daha fazla şarkı keşfettim ve bu beni ekstra uğraşa sokmuyor. Spotify'da yeni şeyler keşfetmek için farklı türde şarkıları en az bir kere dinlemem gerekiyor gibi geliyordu. Bunlar dışında normal youtube'da extra bir artısı. Aile planı kullanıyorum şuan 120 lira falan sanırım, 6 kişi kullanıyoruz toplamda ve kişi başına 20 liraya geliyor.. Spotify fiyatından şuan haberim yok tabi. Belki de normal youtube'da da çok vakit harcadığım için youtube algoritması bana daha iyi geliyordur. Bilemiyorum ama youtube music kullanmaya başladığımdan beri spotify'da boşuna vakit harcamışım dedim.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Selim
Hepsine katılıyorum 2 yıldır yt prem var ama hala spotify kullanıyorum.

CptnAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Müzik uygulamasını sadece dinleyici olarak kullanan biri olarak, youtube premium alıp ekstra da music sahibi olmak güzel bir şey benim için.
Çok fazla eski şarkı dinlediğimden sevdiğim bir çok müziği bulamıyorum.
Öyle playlist meraklısı da olmadığım için bana da youtube music daha avantajlı geliyor.
Apple music gibi ses kalite farkı da olmadığı için iki uygulamada da o yüzden kullanım amacına göre değişiyor.

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
967
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Müzik uygulamasını sadece dinleyici olarak kullanan biri olarak, youtube premium alıp ekstra da music sahibi olmak güzel bir şey benim için.
Çok fazla eski şarkı dinlediğimden sevdiğim bir çok müziği bulamıyorum.
Öyle playlist meraklısı da olmadığım için bana da youtube music daha avantajlı geliyor.
Apple music gibi ses kalite farkı da olmadığı için iki uygulamada da o yüzden kullanım amacına göre değişiyor.
Katılıyorum, ben sosyal kısmı için Spotify'ı Spotify'da olmayan şarkılar içinde Youtube Music'i kullanıyorum. Kişi ne arıyorsa en iyisi ona göre değişiyor.

Qzer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Ekrem
premium alıyorum mis hem müzik hem youtube özellikleri. ayrıca youtube de bulamayacagın şarkı yok, spotifityde her şarkıyı bulamıyorsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,055
Üyeler
140,755
Son üye
gnine
Top Bottom