Neler Yeni

İnceleme Spotify neden Youtube Music'den daha iyi

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Ahmet Şeker
ikisini de günde toplam 5-6 saat kullanıyorum süre olarakta eşit kullanıyorum denebilir bundan önce de 3-4 yıldır spotify kullanıyordum premium alınca 3-4 aydır yt music kullanmaya başladım. açıkçası yt musicin algoritmasını daha çok sevdim anlık dinlediğim şarkıyla daha uyumlu şarkılar çıkıyor spotifyda bazen sonraki şarkı çok alakasız oluyor ve çok sık aynı şarkılar denk geliyor. sosyal kısmı evet çok daha iyi spotifyda fakat bence en önemli şey spotifyda olmayan şarkıların tümü youtube musicte var bu çok öne çıkartıyor. gördüğüm tek eksi yönü yt musicin arama kısmı spotiden geride örneğin şarkının sözünü yazınca yanlış şarkıyı bulabiliyor.

Necromancerr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,668
İsim
Emre
Discord
necromancerr
2014-15 zamanından 2020-21 zamanına kadar spotifyi oldukça farklı hesaplarda baya bir şekilde kullandım ancak şuanda fiyatlar gözönüne alındığında benim için yt music+yt premium daha kârlı geliyor çünkü ytyi çok fazla kullanıyorum arayüz bakımından ikisinede okeyim ben ancak spotifyin çok fazla reklam çıkartması bedava sürümünde beni bıktırmıştı baya bu yüzden sürekli yeni hesaplar açıp 1 aylık deneme sürümlerini kullanıyordum şuandada aktif şekilde yt music kullanıyorum yt musictede shorts gibi özellikler var ancak benim gibi sadece müzik dinleyenler için gereksiz (spotifyinde bu tarz ekstra özelliklerini pek kullanmıyordum kendim arkadaşlarım bu wrapped olayına falan baktırıyorlardı yoksa aklıma bile gelen bir şey olmuyor)

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Kaan
Açıkçası çoğu doğru ancak algoritma konusunda asla katılmam. YouTube üzerine daha iyi bir algoritmaya sahip sosyal medya platformu ya da uygulama henüz yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,821
Üyeler
140,703
Son üye
Mehmet543talha
Top Bottom