Neler Yeni

Neden yalnızım? Niye kimse beni istemiyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
PoopKiller
İlgilendiği Kategoriler
Tahri, Fortnite Battle Pass, Beleş Oyun, Ucuz Eşyalar, Komik Bıyıklı Ressamlar.
Steam
zenciarap31_az (valla anlamını bilmiyordum vehalenbilmiyom
Discord
endermal10

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,185
İsim
Sarp Yılmaz
inan ben de aynıyım. istediğim hiç bir şey olmuyor. Tek verebileceğim tavsiye, sadece doğru zamanı bekle. Bir gün bir de bakmışsın her şey rayına oturmuş. insanlar senin ne istediğini umursamıyor olabilir sen de insanlardan bir şey isteme, aynı şekilde umursama.
Hocam valla içimde tek kalan şey zaten bu doğru zamanı bekle hissi ama şimdi de sanki sürekli her şey için doğru zamanı bekliyormuşum gibi hissediyorum bu da boşuna mi yaşıyorum hissi yaratıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Spor olmasa benim de yaptığım bişey yok

Sabah 7:30 kalkış
Akşam : 19:00 dükkanı kapat
Spor olursa oraya git çıkışta eve gel duş al yemek ye dinlen yat
Spor yoksa işten çık eve gel duş al yemek ye film izle saat gelince yat
Haftsonu cumartesi işe git öğleye kadar takıl öğleden sonra eve gel yemek ye duş al dışarı çık kahve vs iç AVM ye git sonra eve gel

Bu döngü hep aynı değişmiyor tatile gidemiyorum kendi işim olduğu için bırakamıyorum bir tek bayramlarda tatil oluyor onda da piknik mangal vs olursa işte böyle gidiyor hayat maalesef
iyi bari da döngünde gezmek var en azından benim hayat tam hapis hayatı gibi.

Starlex

80+ Silver
Neden Yanlızım? Hayat Döngüden ibaret. Uyan, pc de çalış, yemek ye uyu. Kimse yanımda değil kimse ne istediğimi umursamıyor. Bu Döngüyü kırabilecek bir şey varmı?
Forumdada bu yıkık tipler türemeye başladı nedense neyse fazla sorgulama düzene ayak uydur her şey akışa kalsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,336
Üyeler
153,699
Son üye
jonathanhardy
Top Bottom